NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Foto

Prosimy o uwzględnienie ewentualnych błędów ortograficznych lub stylistycznych, które mogą występować w tekstach. Opinie klientów znajdujące się na tej stronie są poświadczone notarialnie, oryginalne bez korekty.

Moje doświadczenia i opinie na temat produktów:

Irena Mam 37 lat jestem matką dwójki dzieci.Jestem całkowicie przekonana, że każda kobieta w moim wieku powinna zrobić sobie badania profilaktyczne, ja to zrobiłam. Lekarz Przepisał mi lekarstwa, które miały usunąć z organizmu różnego rodzaju nagromadzone osady i pasożyty (to nie były produkty Natural Swiss) . W połowie leczenia czułam się bardzo źle, bolała mnie głowa, byłam wciąż zmęczona, lekarz mi powiedział, że to są zupełnie normalne objawy kuracji. Po dwóch, trzech tygodniach objawy jeszcze bardziej się pogarszały, okropnie cierpiałam na migreny, próbowałam wszystkiego, ale nic mi nie pomagało. Czułam się tak źle, że musiałam być na zwolnieniu lekarskim. Zrobiłam kolejne badania i znowu nic, poza tym, że morfologia krwi wykazała stan zapalny. Nigdy bym nie pomyślała , że to wszystko zaprzyczyniła kuracja detoksykująca (nie Natural Swiss), lekarz twierdził, że kuracja, którą mi zalecił jest całkiem bezpieczna, ale ja niestety wciąż się czułam źle.

Po upływie 6 miesięcy jeden znajomy powiedział mi o wspaniałych właściwościach produktów oczyszczających Natural Swiss. Postanowiłam spróbować i wraz z rozpoczęciem kuracji, zmieniłam całkowicie swój dotychczasowy sposób odżywiania. Ze swojej diety całkowicie wyeliminowałam białe pieczywo, cukier, tłuste , i wysokoprzetwarzane produkty.

Przez kilka dni bolał mnie brzuch, ale nie poddawałam się. Codziennie wydostawały się ze mnie cuchnące siarką gazy, często mi się odbijało. Po przeczytaniu niektórych opinii na stronie internetowej tej firmy, ja również postanowiłam sprawdzić, co właśnie wydala mój organizm. Na początku w kale zauważyłam 3 cm długości, później nawet dłuższe i grubsze dziwne kształty. Stwierdziłam, że program do oczyszczania jelit rozpoczął swoje działanie.

Na drugi tydzień bóle brzucha ustąpiły, stopniowo zaczęłam się czuć lepiej, bóle głowy, zębów i stawów ustępowały. Kiedyś byłam wciąż zmęczona, ponieważ bóle i bezsenne nocy całkowicie pozbawiały mnie energii. Obecnie wydaje mi się, że w nocy więcej się pocę, ale to są efekty detoksykacji mojego organizmu. Od marca nareszcie się wyspałam a jest listopad, więc prawie rok czasu miałam z powodu ostrych bólów bezsenne noce. Bóle ustąpiły!:)

W 3 tygodniu kuracji oczyszczającej mój stolec był zupełnie normalny jak kiedyś.

W 4 tygodniu nic się nie zmieniło.

Po upływie pierwszego miesiąca, kurację na kilka dni przerwałam. Wtedy na mojich dłoniach pojawiła się wysypka, w przeszłości czasami miałam taką, przeważnie w okresie przedwiosennym. Teraz wydaje mi się, że to następny efekt działania kuracji detoksykującej.

Drugi miesiąc, pierwszy tydzień:

Pierwszy dzień: stolec wygląda bardzo dziwnie jak galareta.

OpinieOpinieOpinieOpinie

Drugi dzień: Podczas rannego wypróżniania ponownie stwierdziłam, że wydalam dziwne kształty coś w rodzaju poskręcanych sznurów o długości prawie 30 cm. Patykiem podniosłam to paskudztwo i nawet się nie rozerwało.

OpinieOpinieOpinieOpinie

Byłam przerażona!nigdy bym nie przypuszczała, że coś takiego może być w ludzkim ciele, teraz już na własne oczy zobaczyłam to co do tej pory tylko na zdjęciach klientów tej firmy!

Trzeci dzień: dokładnie jak wczoraj, kał był wciąż taki poskręcany, ale trochę się rozrywał.

Opinie

Jestem niezmiernie wdzięczna, że zastosowałam produkty oczyszczające firmy(NaturalSwiss)! Jestem przekonana, teraz już z całą pewnością, że to dzięki stosowaniu programu do oczyszczania jelit firmy Natural Swiss oraz zmianam w swojej diecie czuję się zdrowa i szczęśliwa!

Jeśli ktoś ma tego typu problemy co miałam ja jeszcze kilka miesięcy temu powinien zastosować te produkty.

Dziękuję
Irena Stolarczyk
6. 12. 2013.

„Śmierć, która się we mnie ukrywała”

Katarzyna Katarzyna jest jedną z zadowolonych klientek Natural Swiss, która w trakcie leczenia przeżała mnóstwo wstrząsających doświadczeń . Już w pierwszym tygodniu wydalała stolec o bardzo dziwnych kształtach! Oczywiście wszyskie doświadczenia zapisywyła i przysyłała do nas.

(Uwaga! Fotografie znajdujące się niżej można uznać za niepokojące, obrzydliwe, i wręcz odrażające! Jest to jednak tylko jeden z powodów, dla których trzeba zacząć oczyszczanie naszego organizmu!)

“Po raz pierwszy w moim życiu mam zamiar podzielić się moimi doświadczeniami. Nigdy nie miałam zwyczaju zwierzania się z takimi sprawami , ale przynajmniej teraz mogę to zrobić, by pomóc innym ludziom. Wyście mi uratowali życie! Od 1 września 2012 roku używam waszych produktów i wiem z całą pewnością, że będę je nadal zamawiać.”

Opinie

Jestem kobietą w średnim wieku. Wydaje mi się, że mam całkiem dobrą sylwetkę, którą zawdzięczam aktywnemu sportowaniu w młodości. Podobnie jak wielu ludzi ja również w przeszłości często spotykałam się z przyjaciółmi, chodziliśmy na różne zabawy, ale pamiątam, że często bolała mnie głowa brałam więc z tego powodu mnóstwo leków przeciwbólowych. Jak się okazało zaprzyczyniły one później u mnie zaparcia, o tym , że leki przeciwbólowe mają również takie skutki uboczne wcześniej nie miałam pojęcia. Zaparcia stawały się bardzo uciążliwe, chodziłam do ubikacji 1 – 2 razy dziennie ale ciągle miałam uczucie pełności. W miarę upływu czasu sytuacja nie uległa poprawie, postanowiłam iść z tym problemem do lekarza.

Powiedział, że nie wyglądam na chorą a jak mu powiedziałam, że czasami w swojim stolcu mam krew, bez jakichkolwiek badań stwierdził, że mam hemoroidy. Skierował mnie potem do innego lekarza, specjalisty w celu dokładniejszych badań. Jestem osobą, którą interesowało i wciąż interesuje wszystko co nowe, tak więc postanowiłam poszukać w internecie jakichś informacji związanych z moją dolegliwością. Informacji na ten temat było sporo, ale zaczęłam uważnie czytać artykuł odnośnie oczyszczania jelit. Nawet nie potrafię przekazać jakie było moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu galerii zdjęć. Nie wierzyłam własnym oczom, myślałam, że to tylko chwyt marketingowy, w celu przyciągniącia klientów. Zastanawiałam się długo co zrobię, jeśli to nie pomoże, ale postanowiłam przeczytać tę stronę do końca i dowiedziałam się, że istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy, dłużej się już nie wahałam i zamówiłam naturalne produkty do oczyszczania jelit.

Zaraz po otrzymaniu przesyłki rozpoczęłam kurację oczyszczającą byłam bardzo ciakawa jak to działa. Na początku nic ciekawego się nie działo ale trzeciego dnia wychodziło ze mnie coś dziwnego o różnych kształtach , byłam przerażona, ale zrobiłam kilka zdjęć aby inni zobaczyli co potrafi się w człowieku nagromadzić . Działa to!!!

Następnego dnia rano pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było to , że zadzwoniłam do obsługi klienta i podziękowałam im za wspaniałe produkty. Pracowniczka była bardzo miła i poprosiła abym opisała swoje doświadczeniabardziej szczegółowo, co i kiedy się udziało dołączając fotografię . To wszystko po to, aby ludzie nie mieli tylko tekstu do przeczytanie, ale aby zobaczyli jak to w rzeczywistości wygląda-

OpinieOpinieOpinieOpinie

Moja krótka historia:

01.09.2012-03.09.2012: Nie było żadnych wyników, nawet czułam się dość ociężale, dręczyły mnie wzdęcia brzucha, ale oddawanie stolca było jakby o trochę łatwiejsze To była wielka ulga, że nie jest to już takie uciążliwe jak dotychczas. Czułam się dużo lepiej i byłam szczęśliwsza.

08.09.2012: był niedzielny poranek, po pójściu na toaletę omal nie oszalałam to co ze mnie tym razem wychodziło było jak z horroru. Zrobiłam oczywiście zdjęcia , właśnie wtedy zrozumiałam, że to co widziałam dotychczas na stronie internetowej to nie jest chwyt marketingowy (przepraszam, że tak myślałam) .

10.09.2012: We wtorek rano widziałam o nieco większe i dłuższe jakby sznury złogów , które przy pomocy patyczka wyjęłam z muszli klozetowej. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tyle paskudztwa miałam w swojich jelitach.

13.09.2012: W dniu dzisiejszym stolec był jeszcze dziwniejszy niż dotychczas, bo widziałam tam małe skupiska węzłów. Później sprawdziłam to i okazało się, że to były robaki. Nie mogłam temu uwierzyć , popatrzyłam jeszcze raz i przekonałam sią że niestety wzrok mnie nie mylił.

16.09.2012: Dziś rano oglądałem w muszli klozetowej trochę mniej z tych dziwactw, więc skontaktowałem się z biurem obsługi klienta, gdzie powiedziano mi, że to jest możliwe, że większość tych złogów prawdopodobnie już została wydalona, ale zalecono mi abym w ciągu kilku następnych dni zwiększyła dawkę błonnika. Z niecierpliwością oczekiwałam co się wydarzy.

23.09.2012: W ciągu ostatnich dni wychodziły z mojego ciała bardzo duże ilości toksycznych osadów to ze względu na fakt, że zwiększyłam ranną porcję błonnika z jednej na dwie łyżki. To zadziwiające, jaka ilość szkodliwych osadów jest w stanie osadzać się w organizme , co jest niestety bardzo szkodliwe i niebezpieczne.

24.09.2012: Dziś koleżanki zapytały mnie, co się ze mną stało , czy nie jestem czasami zakochana? Bo najwyraźniej odmłodniałam jestem pełna energii. Jak im powiedziałam co stosuję tak mnie na początku wyśmiały, ale jak im pokazałam zdjęcia, były przerażone jak kiedyś ja – na samym początku. Jeszcze tego samego dnia dwie koleżanki zamówiły produkty.

28.09.2012: Niestety, dziś rano zabrakło mi błonnika, bo ostatnio brałam go w zwiększonych dawkach. Zaraz postanowiłam zamówić następny cały zestaw , ponieważ i dziś rano miałam dziwny i obfity stolec.

Pod koniec moich opisów,pragnę podziękować jeszcze raz za ten produkt. Wszystkim, którzy odwiedzą tę stronę , ale są sceptyczni, chciałabym przekazać, że choć fotografie wyglądają dość obrzydliwo i odrażająco naprawdę to dotyczy każdego z nas, takie złogi znajdują się w naszych jelitach i jeśli się tego nie pozbędziemy możemy poważnie zachorować. Wysyłam zdjęcia i proszę je opublikować na swojej stronie internetowej, aby ludzie oglądając je zdali sobie sprawę, jak ważne jest oczyszczanie organizmu nie tylko na zewnątrz , ale przede wszystkim należy oczyścić głównie wnętrze swojego ciała.

Opinie Opinie Opinie Opinie
Tu widać złogi kałowe To nie jelito to złogi kałowe Złogi kałowe wypełniające
jelito od wewnątrrz
Stary kał oraz złogi kałowe

Dziękuję uprzejmie
Z wyrazami szacunku Katarzyna K.
15.10.2012

Jestem wdzięczny z całego serca Bogu i wszystkim tym, którzy wytworzyli oczyszczający program NaturalSwiss.

JanuszCoś za coś!!!
W rzeczywistości, nie miałem aż takich ważnych problemów, które by wymagały detoksykacji. Chciałem się tylko przekonać, co wszystko się we mnie nagromadziło za tych 50 lat życia.

Opiszę wszystkie fakty, również te mniej przyjemne, ale uważam, że bardzo ważne. Detoksykacji najpierw próbował mój znajomy, ale po około 5 dniach przerwał kurację, ponieważ jak twierdził „nic nadzwyczajnego z niego nie wychodziło” Teraz wiem, że to dlatego, że nie robił tego co tutaj teraz opiszę.

Chcąc widzieć jakiś efekt trzeba troszku „pogrzebać”. Ja to robiłem z bieżącą wodą, ok 5 dnia już coś spostrzegłem. Nagrywałem to wszystko na kamerę, tam doskonale widać, że to nie jest normalny stolec, ale mnóstwo oddzielonych od siebie”potworów”. Początkowo patrzyłem w niemym zdumieniu co się to dzieje, co to jest, później już tylko patrzyłem i kręciłem głową. To coś wychodziło ze mnie nawet po 90 dniach kuracji,niewiarygodne ile tego paskudztwa we mnie było. Rozmowiałem z dystrybutorem, który stwierdził, że po pół rocznej przerwie należy kurację powtórzyć, dopóki organizm całkowicie się nie oczyści. Oczywiście bez wahania powiedziałem, że będę kontynuować oczyszczanie.

Napój z błonnikiem mi na początku wcale nie smakował, cały dzień mi było mdło i bolał mnie żołądek. Nie poddawałem się jednak, postanowiłem napój jakoś doprawić smakowo i dodawałem do szklanki z napojem świeżo wyciśniętą cytrynę.

Dzień rozpoczynam zażywając 4 kapsułki (zapijając pełną szklanką wody) potem po ok 15 minutach wypiłem napój z błonnikiem, który jeszcze zapiłem następną szklanką wody (2,5 dl). Dzień się jeszcze tak naprawdę ani nie rozpoczął a ja już wypiłem 7,5 dl wody. Wieczorem znowu wypiłem szklankę wody i jeszcze herbatkę, podkreślam, że dość często chodziłem do ubikacji, doszedłem tak do wniosku, że właśnie woda bardzo pomaga w osiągnięciu oczekiwanych wyników.

Spożywanie dużej ilości wody jest niezmiernie istotne. Ten kto nie potraktuje całej kuracji poważnie, nie stosuje się do zaleceń, chociażby to, że nie pije dostatecznej ilość wody nigdy nie osiągnie prawdziwych efektów kuracji oczyszczającej.

Błonnik: w instrukcji zalecana jest „pełna szufelka ” co, ale nie oznacza, że z czubkiem , ale tak akurat – pełna

Wieczorna herbatka: wiele razy mi się zdarzyło, że saszetkę herbatki wyjmowałem z filiżanki po pół godzinie, poprostu zapomniałem, no a potem nie mogłem w nocy zasnąć. Doszedłem do wniosku, że herbatkę należy zaparzać tylko 5 minut, to całkowicie wystarczy i efekt jest potem taki jaki ma być.

W przeciwieństwie do tego co twierdzili inni musiałem chodzić do toalety częściej niż do tej pory , ale nie poddawałem się ponieważ wierzyłem, że to są tylko efekty działania produktów na oczyszczanie organizmu.

OpinieOpinieOpinieOpinie

Zrobiłem kilka zdjęć, które przekazałem dystrybotorowi do swobodnego wykorzystania. Uprzedzam, że przed oglądaniem tych zdjęć należy się dobrze przygotować psychicznie, ponieważ to co zobaczycie z pewnością was przerazi.

OpinieOpinieOpinieOpinie

Do swojej opinii dołączyłem swoje imię i nazwisko wraz z fotografią. Wcale nie odczuwam wstydu, Jeśli to może pomóc innym ludziom wcale się nie wstydzę!

OpinieOpinieOpinieOpinie

Życzę wszystkim udanej detoksykacji!
Coś za coś!


Gratulacje!
Włożyłeś do koszyka błonnik do oczyszczania jelit Clean Inside na pół miesiąca, ale Twój prezent pojawi się tylko wtedy, gdy zrobisz zakupy o wartości co najmniej 140 PLN

×