NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Czy Twój organizm jest czysty?

Co rozumiemy pod pojęciem oczyszczanie jelita i
oczyszczanie wewnętrzne? Dlaczego jest tak ważne dla organizmu człowieka?

W dzisiejszych czasach powszechnie wiadomo, że oczyszczanie jelit i detoksykacja organizmu są niezbędne do przywrócenia i zachowania zdrowia. Zanim jednak zdecydujemy się na jedną z wielu metod oczyszczania organizmu, musimy zdać sobie sprawę z tego, jak przebiega oczyszczanie jelita oraz jak ten proces oddziałuje na organizm.

 • Parasic®Parasic® środek zwalczający pasożyty pomaga usuwać z okrężnicy i innych organów szkodliwe pasożyty, w tym jelitowe robaki i ich jaja.
  Dalej...
 • Odpowiedni zestaw ziół od tysięcy lat stosowano z powodzeniem do zabijania i usuwania pasożytów. Parasic® jest efektywną mieszanką 17 wysokiej jakości ziół, które tradycyjnie stosowano do usuwania z organizmu pasożytów oraz ich jaj i larw. Jest to środek silny lecz bezpieczny i dobrze tolerowany przez osoby dorosłe. (Dla dzieci polecamy specjalny preparat Para​sic​ Jr.®)
 • Clean Inside®Oczyszczacz jelit Clean Inside® jest suplementem z błonnikiem, który oczyszcza okrężnicę z nagromadzonych toksycznych złogów i zapobiega tworzeniu się takich złogów, dzięki zastosowaniu ziołowego błonnika pokarmowego.
  Dalej...
 • Stałe przyjmowanie oczyszczacza jelit Clean Inside® zapobiega blokowaniu układu trawiennego przez śluz, toksyny i odpady przemiany materii. Preparat nasz pomaga on w zachowaniu czystości okrężnicy i zapewnieniu swobodnego, efektywnego przesuwania się odpadów. Błonnik pomaga również w zachowaniu zdrowej flory jelitowej i wchłania toksyny w okrężnicy poprzez tworzenie w jelitach gąbczastej, galaretowatej masy. Zwiększając swą objętość i wchłaniając płyny rozkłada on i przemieszcza toksyczne odpady zalegające w fałdach i szczelinach jelit. W czystych jelitach szkodliwe bakterie i pasożyty nie mogą egzystować w materiałach odpadowych.
 • Slim Tea®Ostatnim krokiem jest Slim Tea® herbatka przeczyszczająca i odtruwająca pomaga ona przywrócić normalne i regularne wydalanie.
  Dalej...
 • Slim Tea® oddziałuje przeczyszczająco na jelita i wspomaga proces detoksykacji. Wpływa uspokajająco na system nerwowy stanowiąc idealny napój przed snem. Nie zawiera kofeiny.

NaturalSwiss i Clean Inside® – oczyszczanie jelita

Tajemnicą sukcesu programu Clean Inside® – oczyszczacza jelit i programu ToxiClean® – do detoksykacji organizmu, jest to, że opracowane zostały przy użyciu najnowocześniejszych metod naukowych.

Zamów teraz najbardziej popularny program do oczyszczania jelit oraz do oczyszczania organizmu i otrzymasz zniżkę od 27% do 47%. Nie przegap takiej okazji!

TU I TERAZ - zamów program Clean Inside® – oczyszczacz jelit!

Na stronie internetowej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z programem Clean Inside® – oczyszczaczem jelit, jak również wszelkie informacje na temat składników kuracji „oczyszczanie jelita“ oraz przebiegu procesu, jakim jest oczyszczanie jelit.

Zapoznaj się z opiniami tysięcy klientów, tyle osób nie może się mylić!

Nowość! Teraz jest dostępny również błonnik o smaku pomarańczowym. Możesz go wybrać przy dokończeniu zamówienia.
Clean Inside Program do oczyszczania jelit
Clean Inside Program do oczyszczania jelit
EU flag Zezwolenie OHVBPKV/7764/Kr

229 zł / zestaw

3 zestaw: 687 zł

30 % zniżki / na 3 zestawie

Oferta

259 zł / zestaw

2 zestaw: 518 zł

20 % zniżki / na 2 zestawie

299 zł / zestaw

1 zestaw: 299 zł

Składniki naturalne Nie zawiera GMO Szwajcarska jakość 60-dniowa gwarancja Wyniki badań
Opis produktu

Kuracja ToxiClean® – jako uzupełnienie programu Clean Inside® – oczyszczacza jelit

Całkowite oczyszczenie organizmu jest możliwe tylko przy jednoczesnym zastosowaniu specjalnie opracowanych zestawów programu Clean Inside® do oczyszczania jelit oraz programu ToxiClean® do oczyszczania organizmu, ponieważ oczyszczanie całego organizmu rozpoczyna się od ukończenia procesu, jakim jest oczyszczanie jelit. Kupując pierwszy program ToxiClean® wraz z programem Clean Inside® otrzymasz 25% zniżkę!

Opis programu Clean Inside® - oczyszczanie jelit

Jak działają preparaty Clean Inside® – oczyszczanie jelit?

Całkowite oczyszczenie jelita, oczyszczenie organizmu, zachowanie zdrowia i witalności! Pierwszy program - Clean Inside® – oczyszczanie jelita, to zestaw zawierający trzy preparaty:

Pierwszy to Clean Inside® – oczyszczanie jelita, suplement diety zawierający błonnik. Odgrywa on najważniejszą rolę w optymalnym przebiegu procesu, jakim jest oczyszczanie jelit. Dzięki zawartości włókien pochodzących z ziół zapobiega dalszemu gromadzeniu się toksyn. Program Clean Inside® – oczyszczacz jelit został opracowany z myślą o codziennym stosowaniu: dzięki niemu oczyszczanie jelita przebiega w sposób ciągły, a ponadto zapobiega tworzeniu się w układzie pokarmowym złogów, toksyn oraz śluzu. Clean Inside® – oczyszczacz jelit zapewnia utrzymanie jelit w czystości, usunięcie kału i jednocześnie wspomaga perystaltykę. Błonnik zawarty w preparacie Clean Inside® pomaga również w zachowaniu równowagi flory bakteryjnej jelit. Dodajmy również, że błonnik skutecznie wchłania toksyny - tworzy wewnątrz jelita żelową substancję, która wiąże toksyczne płyny oraz pozostałości przemiany materii, zgromadzone w kosmkach jelitowych i fałdach jelita grubego - w ten sposób usuwa je z organizmu. Clean Inside® preparat do oczyszczania jelit jest też gwarancją, że w jelicie nie będą więcej rozmnażać się nasi najwięksi wrogowie – pasożyty i szkodliwe bakterie.

Kurację oczyszczającą jelita preparatem Clean Inside® – wspomaga przeciwpasożytniczy środek - Parasic®. Jest to suplement diety stosowany w przebiegu procesu jakim jest oczyszczenie jelita, który usuwa pasożyty i ich jaja znajdujące się w ludzkim ciele. Do oczyszczenia organizmu z pasożytów jelitowych oraz do oczyszczenia jelita od tysięcy lat stosowane są różne zestawy ziołowe, a ich oczyszczające działanie jest powszechnie znane. Ziołowy preparat Parasic® o działaniu przeciwpasożytniczym zawiera bardzo skuteczne składniki usuwające pasożyty z organizmu, niszczące ich jaja i larwy, które stosowano już w czasach naszych przodków. Parasic® to skuteczny preparat, który nie obciąża organizmu osoby dorosłej, jest więc całkiem bezpieczny.

Clean Inside® – oczyszczacz jelit zawiera również trzeci składnik - Slim Tea®. Slim Tea® oczyszcza organizm z toksyn oraz zapewnia regularne wypróżnienia. Dzięki swemu przeczyszczającemu działaniu preparat ten wspomaga proces oczyszczania. Ze względu na jego kojące działanie na układ nerwowy, picie Slim Tea® zalecane jest wieczorem, przed snem.

Składniki

Clean Inside®

Parasic®

Slim Tea®

Clean Inside®

Parasic®

Slim Tea®

Clean Inside®

Błonnik Psyllium
Błonnik Psyllium
(Psyllium)Obecnie najbardziej popularny błonnik. Substancje czynne zawarte w psyllium wpływają wyjątkowo korzystnie na pracę wątroby. Stosowanie błonnika Psyllium skutecznie łagodzi biegunki i pieczenie w żołądku, pomaga leczyć kaszel a dzięki właściwościom oczyszczającym krew poprawia ogólne samopoczucie.
Błonnik jabłkowy
Błonnik jabłkowy
W delikatny sposób suszony i zmielony błonnik bogaty w flawonoidy, polifenole, enzymy, minerały i witaminy. Działa korzystnie na żołądek i wytwarzanie żółci, na pracę jelit (perystaltyka, oczyszczanie jelit, oczyszczanie z toksyn) oraz na równowagę flory bakteryjnej jelit.
Fiber Aid
Fiber Aid
Siemię lniane
Siemię lniane
(Linum usitatissimum) Główne substancje czynne siemienia lnianego łagodzą objawy w chorobach jelit, żołądka oraz w przypadku cukrzycy. Siemię lniane (Lini semen) należy zalać wrzątkiem, dzięki czemu uzyskamy śluz, skuteczny w leczeniu problemów z jelitami i żołądkiem. Masa pozostała po tłoczeniu oleju lnianego ma silne działanie przeciwzapalne.
Aromat w proszku bananowy
Aromat w proszku bananowy
Inulina
Inulina
Inulina to węglowodan złożony występujący w wielu roślinach. Jest to rodzaj niestrawnego i nierozpuszczalnego w wodzie błonnika. Posiada właściwości prebiotyczne i działa korzystnie na florę bakteryjną jelit.
Proszek z pomarańczy
Proszek z pomarańczy
(Citrus sinensis) Pomarańcza zawiera flawonoidy, witaminy oraz antyoksydanty. Ze względu na dużą zawartość substancji czynnych ma działanie przeciwzapalne i antybiotyczne.
Błonnik pomarańczowy
Błonnik pomarańczowy
Błonnik pomarańczowy wpływa korzystnie na trawienie, skutecznie oczyszcza jelita i pomaga w utrzymaniu równowagi flory bakteryjnej jelit.
Sproszkowane nasiona kopru włoskiego
Sproszkowane nasiona kopru włoskiego
(Foeniculum vulgare) Koper włoski to jednocześnie przyprawa i roślina lecznicza. W medycynie wykorzystuje się jego działanie łagodzące kaszel, skurcze i wzdęcia oraz wzmacniające apetyt. Może być pomocny również w leczeniu niektórych problemów ginekologicznych.
Aloes zwyczajny
Aloes zwyczajny
(Aloe Vera) Stymulatory biogenne znajdujące się w aloesie zwyczajnym wzmacniają odporność organizmu oraz zdolność do regeneracji. Aloes odgrywa ważną rolę także w leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy (ulcus ventriculi et duodeni) oraz zapalenia jelita grubego (colitis). Wzmacnia apetyt i poprawia ogólne samopoczucie.
Kombucha
Kombucha
Nazwa wywodzi się od japońskich słów „kombu” (brązowa alga) i „cha” (napój). Kombucha zwana jest też grzybem herbacianym. Regularne stosowanie Kombucha posiada wiele korzystnych efektów. Pomaga w zachowaniu witalności organizmu, odtruwa wątrobę, przyspiesza przemianę materii, poprawia trawienie, pomaga przywrócić tkankę łączną, łagodzi objawy migreny, wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza poziom cholesterolu, zaburzenia trawienia, choroby stawów.
Kurkuma
Kurkuma
(Curcuma longa) Wchodzi w skład przyprawy curry, ale jest także wykorzystywana w medycynie tradycyjnej i coraz częściej współczesnej. kurkumę stosuje się w leczeniu wielu chorób, takich jak kolka, czerwonka, żółtaczka, schorzenia wątroby, katar, ospa wietrzna, świerzb, przeziębienia, zapalenie spojówek i w schorzeniach dróg moczowo-płciowych oraz w przypadkach niestrawności, a nawet reumatoidalnego zapalenia stawów. Kurkuma była znana już w tradycyjnej medycynie chińskiej. Chińczycy stosowali ją do poprawy krążenia, ponieważ zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi zmniejszając ryzyko zakrzepicy. Działa przeciwutleniająco, co jest istotne gdyż wymiata wolne rodniki odpowiedzialne za powstawanie tzw. chorób cywilizacyjnych.
GANODERMA LUCIDUM (Reishi)
GANODERMA LUCIDUM (Reishi)
Grzyb znany w Chinach ponad 2000 lat. Badania wykazały, że grzyb ten zawiera niezwykle dużo substancji ważnych dla naszego organizmu. Najważniejsze z nich to: polisacharydy, triterpeny, błonnik pokarmowy, german organiczny, enzymy, adenozyna. Ma zastosowanie we wspomaganiu leczenia wielu współcześnie trapiących nas chorób i dolegliwości, takich jak: choroby serca, wątroby, choroby nowotworowe, cukrzyca, stres, zaburzenia snu, osłabiona odporność organizmu, alergie.
Proszek z pestek grejpfruta
Proszek z pestek grejpfruta
(Citrus paradisi) Wyjątkowy skład ekstraktu z pestek grejpfruta ma silne działanie przeciwgnilne. Kilka zespołów naukowców przeprowadziło niezależne badania działania pestek grejpfruta na bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty. Dobroczynne oddziaływanie ekstraktu pestek grejfruta na organizm zostało udowodnione w wielu badaniach laboratoryjnych. Jest doskonałym pomocnikiem w leczeniu wielu chorób żołądka.
Mielony korzeń lukrecji
Mielony korzeń lukrecji
(Glycyrrhiza glabra) Zalecany w leczeniu schorzeń pęcherza moczowego, chorób nerek i wrzodów żołądka, i to ze względu na takie właściwości jak: rozpuszczanie śluzu, pobudzanie trawienia, oczyszczanie krwi, działanie moczopędne oraz przeciwzapalne. Skuteczna pomoc w leczeniu wrzodów, zapalenia stawów, opryszczki, zapalenia i marskości wątroby.
Doskonale łagodzi również objawy niektórych chorób układu oddechowego.
Papaja sproszkowany owoc
Papaja sproszkowany owoc
(Carica papaya) Spożywanie papai może przynieść ulgę dla pełnego żołądka, ponieważ liście, sok oraz owoce zawierają enzymy poprawiające trawienie. Jest skuteczna również w leczeniu wrzodów żołądka.
Anyż
Anyż
(Pimpinella anisum) Roślina lecznicza poprawiająca trawienie i wspomagająca wykrztuszanie, która doskonale się sprawdza także w leczeniu wzdęć i gazów. Skutecznie pomaga również przy niektórych chorobach ginekologicznych oraz chorobach męskich narządów płciowych.
Alga Spirulina Bio
Alga Spirulina Bio
Alga Spirulina zawiera dużą ilość składników odżywczych niezbędnych dla organizmu ludzkiego. Charakteryzuje się dużą zawartością beta-karotenu, witaminy B, witaminy E, kwasu foliowego jak również potasu, wapnia, magnezu, selenu, cynku i żelaza. Zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3, które pomagają zapobiegać miażdżycy oraz chorobom układu sercowo-naczyniowego. Spirulina działa korzystnie również na pracę wątroby, poprawia transport tlenu do komórek, ma właściwości przeciwutleniające i wzmacnia odporność.
Pektyna jabłkowa
Pektyna jabłkowa
Pektyna jabłkowa to błonnik rozpuszczalny w wodzie. Po wymieszaniu z wodą uzyskuje konsystencję żelu. Pektyna jabłkowa działa korzystnie na trawienie, skutecznie oczyszcza jelita i wspomaga utrzymanie równowagi bakteryjnej flory jelit. Skutecznie obniża poziom cholesterolu we krwi. W badaniach udowodniono, że pektyna jabłkowa działa korzystnie w leczeniu wrzodów żołądka i zapalenia jelita grubego. Pektyna jabłkowa stanowi skuteczną pomoc w usuwaniu toksyn i metali ciężkich z organizmu.
Stewia
Stewia
(Stevia rebaudiana) Naturalny słodzik roślinny, znany między innymi ze względu na jego dobroczynny wpływ na metabolizm glukozy i pracę wątroby. Ma również działanie przeciwzapalne i wspomaga trawienie. Charakteryzuje się wysoką zawartością witaminy C i A oraz minerałów – zwłaszcza cynku, żelaza i magnezu. Stewia jest odpowiednia także dla diabetyków.

Parasic®

Zielona herbata
Zielona herbata
(Camellia sinensis) Zielona herbata zawiera różne antyoksydanty działające korzystnie na ogólny stan zdrowia. Mowa o polifenolach i flawonoidach, które hamują aktywność wolnych rodników. Picie zielonej herbaty zmniejsza prawdopodobieństwo występowania chorób układu sercowo-naczyniowego, zapalenia stawów oraz choroby Alzheimera. Zielona herbata zawiera również duże ilości potasu, wapnia i fluoru, dlatego picie tego napoju pomaga w leczeniu osteoporozy. Dzięki zawartości katechin herbata posiada również właściwości odkażające i bakteriobójcze.
Kapsula (VCAPS)
Kapsula
Kiełki pszenicy
Kiełki pszenicy
(Triticum) Pszenica zawiera wszystkie znane minerały, mikroelementy i aktywne enzymy. Z uwagi na powyższe posiada szereg właściwości – działa przeciwzapalnie, odtruwająco i oczyszczająco, skutecznie wspomaga trawienie i wzmacnia apetyt. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Pszenica zawiera duże ilości chlorofilu, dlatego jej spożywanie powoduje wzrost poziomu tlenu we krwi.
Pestki dyni
Pestki dyni
(Cucurbitae semen) Dzięki zawartości kukurbitacyny o działaniu antyhelmintycznym pestki dyni bezlitośnie zwalczają pasożyty w jelitach i są wyjątkowo skutecznym lekiem przeciw tasiemcowi. Olej zawarty w pestkach dyni zalicza się do najcenniejszych tłuszczów roślinnych. Ma zasadniczy wpływ na procesy transportu substancji, reakcje enzymatyczne oraz funkcjonowanie komórkowej odpowiedzi odpornościowej w organizmie.
Czosnek
Czosnek
(Allium sativum) Czosnek jest bogaty w witaminy B i C oraz w minerały (brom, kobalt, jod, magnez, krzem i cynk). Spożywanie czosnku wzmacnia odporność organizmu. Czosnek ma wyjątkową zdolność regulowania ciśnienia krwi, zmniejszając ryzyko chorób serca. Jest on z powodzeniem wykorzystywany także do zwalczania pasożytów w jelitach.
Wyciąg z hyzopu lekarskiego
Wyciąg z hyzopu lekarskiego
(Hyssopus officinalis) Hyzop lekarski zalecany jest przez zielarzy do leczenia przeziębienia, kaszlu, zapalenia oskrzeli, wzdęć, problemów z trawieniem, dolegliwości związanych z miesiączką oraz ataków padaczki. Wzmacnia żołądek i ogranicza pocenie się. Hyzop to roślina lecznicza znana już w czasach prehistorycznych, według Księgi ziół „leczy trudne oddychanie i zabija robaki w żołądku“.
Pau D'Arco
Pau D'Arco
(Tabebuia impetiginosa) Drzewo występujące w Ameryce Południowej. Jego korę wykorzystują mieszkańcy tego kontynentu do leczenia różnych schorzeń. W medycynie ludowej Indii stosuje się go jako środek do tamowania krwotoków i łagodzenia stanów zapalnych, a także jako środek przeczyszczający oraz do leczenia zakażenia układu moczowego, problemów z żołądkiem, zakażenia grzybem Candida oraz chorób wywołanych drożdżakami. Dzięki substancjom czynnym pochodzenia roślinnego wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i chroni ciało przed wirusami i bakteriami. Działa też immunostymulacyjnie wzmacniając odporność organizmu.
Mięta pieprzowa
Mięta pieprzowa
(Mentha piperita) Liście mięty pieprzowej zawierają olejki eteryczne (mentol, menton, mentofuran), garbniki oraz flawonoidy. Już od dawna wiadomo, że wspomaga trawienie i poprawia apetyt. Mięta stosowana jest w leczeniu problemów z żołądkiem, jelitami i drogami żółciowymi. Mięta łagodzi nudności, jest sprawdzonym lekiem na wzdęcia i skurcze, koi układ nerwowy, leczy ból głowy, ma działanie odkażające i oczyszcza krew, a w dodatku stanowi skuteczny środek stosowany w leczeniu chorób układu oddechowego. Stosowana jest również w leczeniu zaburzeń miesiączkowania.
Koper włoski
Koper włoski
Koper włoski to jednocześnie przyprawa i roślina lecznicza. W medycynie wykorzystuje się jego działanie łagodzące kaszel, skurcze, wzdęcia oraz wzmacniające apetyt. Może być pomocny również w leczeniu niektórych problemów ginekologicznych.
Ostropest plamisty
Ostropest plamisty
(Silybum marianum) Ostropest plamisty znany jest przede wszystkim jako skuteczny środek do leczenia chorób wątroby. Swoje lecznicze działanie zawdzięcza substancji czynnej o nazwie sylimaryna. Sylimaryna zawarta w nasionach tej rośliny wspomaga pracę wątroby zapobiegając utracie glutationu – substancji produkowanej w wątrobie. Glutation to substancja niezbędna do odtruwania organizmu. Ostropest plamisty ma działanie przeciwutleniające, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki.
Macierzanka tymianek
Macierzanka tymianek
(Thymus vulgaris) Zioło i przyprawa stosowana już prawie od 4000 lat. Substancje czynne zawarte w tej roślinie wykorzystywane w medycynie to zwłaszcza olejki lotne jak również garbniki i flawonoidy. Macierzanka stosowana jest zewnętrznie do odkażania ran, a wewnętrznie do leczenia problemów z trawieniem, bólu gardła i kaszlu; działa także kojąco na układ nerwowy.
Goryczka wąskolistna
Goryczka wąskolistna
(Gentiana pneumonanthe) Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego, poprawia apetyt i skutecznie wspomaga trawienie, działa również żółciopędnie. Goryczka wąskolistna pomaga chronić wątrobę i stosowana jest do leczenia dolegliwości, którym towarzyszą objawy takie jak utrata łaknienia lub uczucie pełności.
Oman wielki
Oman wielki
(Inula helenium) Ta roślina lecznicza jest bardzo popularna ze względu na swoją uniwersalność. Stosuje się ją w leczeniu utraty łaknienia, chorób nerek, pęcherzyka żółciowego, astmy i nadciśnienia oraz do zwalczania pasożytów w jelitach. Olejki lotne zawarte w tej roślinie stanowią podstawowy składnik preparatów o działaniu moczopędnym i żółciopędnym. Niszczy bakterie ropotwórcze, dlatego stosowany jest m.in. do odkażania układu moczowego. Pomaga przy zaburzeniach miesiączkowania.
Szałwia lekarska
Szałwia lekarska
(Salvia officinalis) Szałwia zawiera olejki lotne, garbniki, diterpenoidy i flawonoidy, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie w medycynie. Z uwagi na to, że zawiera wiele substancji czynnych, może być wykorzystywana w leczeniu wielu schorzeń. Szałwia doskonale sprawdza się w leczeniu stanów zapalnych i nadmiernej potliwości. Wyciąg z szałwii stosuje się do płukania przy zapaleniu dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej. Szałwia to jedno z najlepszych ziół stosowanych do zwalczania chorób układu oddechowego. Stosowana wewnętrznie przynosi ulgę przy wzdęciach i problemach z trawieniem.
Kurkuma
Kurkuma
(Curcuma longa) To roślina stosowana już od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie Indii. Poprawia trawienie, pomaga w leczeniu chorób, którym towarzyszy gorączka oraz zakażeń, chorób stawów i wątroby. Kurkuma była znana już w tradycyjnej medycynie chińskiej. Chińczycy stosowali ją do poprawy krążenia, ponieważ zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi zmniejszając ryzyko zakrzepicy. Wykorzystywana jest również do tamowania krwawienia; przynosi ulgę w dolegliwościach miesiączkowych.
Szczaw
Szczaw
(Rumex) Owoce i liście tej rośliny zawierają zwłaszcza flawonoidy. Główne substancje czynne występujące w korzeniach to glikozydy antrachinowe oraz garbniki. Owoce i nasiona są znane przede wszystkim ze względu na właściwości mikrobójcze. Korzeń - w zależności od proporcji substancji czynnych, które w nim występują - wzmacnia żołądek, poprawia trawienie i może mieć działanie przeczyszczające.
Magnez
Magnez
Magnez to pierwiastek niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ pełni ważną funkcje w procesie przemiany materii i jest istotnym aktywatorem enzymów. Magnez wraz z wapniem utrzymuje twardość kości i odpowiada za stan zębów. Wpływa również na elastyczność naczyń krwionośnych i reguluje pracę serca.

Slim Tea®

Ksylitol
Ksylitol
Naturalny słodzik, który pomaga zapobiegać próchnicy; znane są również jego właściwości bakteriobójcze.
Mięta pieprzowa
Mięta pieprzowa
(Mentha piperita) Liście mięty pieprzowej zawierają olejki eteryczne (mentol, menton, mentofuran), garbniki oraz flawonoidy. Już od dawna wiadomo, że wspomaga trawienie i poprawia apetyt. Mięta stosowana jest do leczenia problemów z żołądkiem, jelitami i drogami żółciowymi. Mięta łagodzi nudności, jest sprawdzonym lekiem na wzdęcia i skurcze, koi układ nerwowy, leczy ból głowy, ma działanie odkażające i oczyszcza krew, a w dodatku stanowi skuteczny środek stosowany w leczeniu chorób układu oddechowego. Stosowana jest również w leczeniu zaburzeń miesiączkowania.
Melisa lekarska
Melisa lekarska
(Melissa officinalis) Liście melisy lekarskiej zawierają olejki eteryczne, garbniki, flawonoidy oraz kwas kawowy. Substancje czynne zawarte w melisie mają działanie uspokajające i przeciwwirusowe. Melisa lekarska działa kojąco na układ nerwowy i serce, posiada również właściwości przeciwskurczowe. Pobudza trawienie, często jest stosowana przy bólach głowy, bezsenności i innych zaburzeniach snu. Melisa lekarska jest zalecana szczególnie w przypadku niestrawności, nadmiernego wydzielania kwasu żołądkowego, nudności lub wzdęć. Wśród kolejnych właściwości melisy lekarskiej należy wymienić działanie napotne, wiatro- i żółciopędne.
Kruszyna pospolita
Kruszyna pospolita
(Frangula alnus) W leczeniu wykorzystuje się przede wszystkim korę kruszyny pospolitej, która stosowana w postaci herbaty lub wyciągu ma działanie przeczyszczające. Często stanowi składnik mieszanek ziół do przygotowywania naparów mających na celu wzmocnienie apetytu i pobudzenie trawienia. Stosowana jest także w leczeniu chorób pęcherzyka żółciowego i wątroby. Dodaje się ją również do herbatek wspomagających odchudzanie i łagodzących wzdęcia. Znajduje zastosowanie w leczeniu zapalenia stawów, nadciśnienia i zaburzeń miesiączkowania. Jest znanym środkiem do zwalczania pasożytów w jelitach.
Ostropest plamisty
Ostropest plamisty
(Silybum marianum) Ostropest plamisty znany jest przede wszystkim jako skuteczny środek do leczenia chorób wątroby. Swoje lecznicze działanie zawdzięcza substancji czynnej o nazwie sylimaryna. Sylimaryna zawarta w nasionach tej rośliny wspomaga pracę wątroby zapobiegając utracie glutationu – substancji produkowanej w wątrobie. Glutation to substancja niezbędna do odtruwania organizmu. Ostropest plamisty ma działanie przewciwutleniające, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki.
Anyż
Anyż
(Pimpinella anisum) Roślina lecznicza poprawiająca trawienie i wspomagająca wykrztuszanie, która doskonale się sprawdza także w leczeniu wzdęć i gazów. Skutecznie pomaga również przy niektórych chorobach ginekologicznych oraz chorobach męskich narządów płciowych.
Cynamon
Cynamon
(Cinnamomum verum) Dzięki spożywaniu cynamonu szybciej pozbędziemy się wzdęć. Przyprawa ta może być również skuteczna w łagodzeniu nudności lub innych dolegliwościch żołądkowych. Cynamon wymieszany z miodem może być pomocny w zapobieganiu wrzodom żołądka, dlatego warto wypróbować jego działanie.
Imbir lekarski

Imbir lekarski
(Zingiber officinale) Dzięki swoim właściwościom bezpośrednio wpływa na pracę żołądka i jelit pomagając przy skurczach i wzdęciach. Substancje czynne występujące w korzeniu tej rośliny to olejki eteryczne, które łagodzą podrażnienia błony śluzowej. Działają także przeciwzapalnie, w związku z czym doskonale sprawdzają się w leczeniu przeziębienia i zapalenia oskrzeli. Powszechnie wiadomo, że imbir to wspaniały środek do łagodzenia problemów z trawieniem oraz nudności. Pobudza trawienie i wzmacnia apetyt.
Siemię lniane
Siemię lniane
(Linum usitatissimum) ) Główne substancje czynne siemienia lnianego łagodzą objawy w chorobach jelit, żołądka oraz w przypadku cukrzycy. Siemię lniane (Lini semen) należy zalać wrzątkiem, dzięki czemu uzyskamy śluz, skuteczny w leczeniu problemów z jelitami i żołądkiem. Masa pozostała po tłoczeniu oleju lnianego ma silne działanie przeciwzapalne.
Rumianek pospolity
Rumianek pospolity
(Matricaria recutita) O rumianku pospolitym mówi się często jako o ziole „dobrym na wszystko“. Jest on stosowany przede wszystkim do leczenia dolegliwości układu pokarmowego. W tym zakresie najważniejsze jest jego działanie przeciwzapalne, rozkurczowe i odkażające na jelita. Pomaga przy wzdęciach, biegunce, wypryskach skórnych, dolegliwościach żołądkowych i zapaleniu żołądka jak również przy zaburzeniach miesiączkowania i innych schorzeniach występujących w dolnej części ciała. Doskonale sprawdza się w leczeniu bezsenności, zapaleniu najądrzy, gorączki, bólu zębów oraz w gojeniu ran. Rumianek pospolity ułatwia wypróżnianie nie powodując biegunki.
Dzika róża
Dzika róża
(Rosa canina) Już ludzie śriedniowiecza znali jej lecznicze działanie, zwłaszcza właściwości zapobiegające osłabieniu ciała. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C wzmacnia odporność organizmu, zawiera flawonoidy o działaniu przeciwzapalnym i antybiotycznym.
Skórka z pomarańczy
Skórka z pomarańczy
(Citrus sinensis) Pomarańcza zawiera flawonoidy, witaminy oraz antyoksydanty. Ze względu na dużą zawartość substancji czynnych ma działanie przeciwzapalne i antybiotyczne.
Aromat pomarańczowy
Aromat pomarańczowy
Instrukcja użytkowania

Oczyszczanie jelita krok 1.Oczyszczanie jelita krok 1. Oczyszczanie jelita krok 2.Oczyszczanie jelita krok 2. Oczyszczanie jelita krok 3.Oczyszczanie jelita krok 3. Oczyszczanie jelita krok 4.Oczyszczanie jelita krok 4.

Parasic® weź 2 kapsułki rano, na pusty żołądek.

15 minut później 1 łyżkę włókien Clean Inside® wymieszaj w 3 dl wody.

Przed spaniem wypij filiżankę herbaty Slim Tea®.

Codziennie pij co najmniej 8 szklanek wody, staraj się rozłożyć to na cały dzień.

5 pierwszych dni Dni 6 - 30 Dni 31 - 60 Dni 61 - 90
Rano: 2 kapsułki Parasic®

1/2 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®

1 szufelka błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)

1 szufelka błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

1 szufelka błonnika Clean Inside®

W ciągu dnia: Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
Wieczorem: 1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)
1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

Zaawansowany Program Oczyszczania Organizmu Clean Inside® obejmuje trzy produkty, które na wiele zróżnicowanych sposobów pomagają osiągnąć optymalny poziom zdrowia i energii życiowej:

1) Clean Inside® Oczyszczacz Jelit Clean Inside® (błonnik w proszku)
2) Parasic® Środek zwalczający pasożyty Parasic® (wegetariańskie kapsułki)
3) Slim Tea® wspomaga regularne wydalanie i odtruwanie (herbatka ziołowa)

Głównym składnikiem Oczyszczacza Jelit Clean Inside® jest psylium (Babka płesznik). Jest to naturalny środek spulchniający, który dostarcza 60 - 70 procent rozpuszczalnego błonnika - osiem razy więcej niż otręby owsiane. Psylium pomaga wchłaniać toksyny w okrężnicy poprzez tworzenie w jelitach gąbczastej, galaretowatej masy. Zwiększając swą objętość i wchłaniając płyny rozkłada on i przemieszcza toksyczne odpady zalegające w fałdach i szczelinach jelit. W czystych jelitach szkodliwe bakterie i pasożyty nie mogą egzystować w materiałach odpadowych. W większości sprzedawanych suplementów psylium posiada przeciętną jakość. Clean Inside® zawiera psylium najwyższej jakości na świecie. To jest jedna z przyczyn, dlaczego Clean Inside® okazuje się skuteczniejszy niż inne preparaty z błonnikiem. Poza psylium Clean Inside® zawiera 14 innych ważnych ziół, które odgrywają istotną rolę w gruntownym oczyszczeniu jelit. Zioła te pochodzą z najlepszych żródeł w Szwajcarii oraz w Niemczech i zaliczają się do kategorii ziół o najwyższej jakości.

Regularne stosowanie Oczyszczacza Jelit Clean Inside® zapobiega blokowaniu układu trawiennego przez śluz, toksyny i odpady metabolizmu. Pomaga ono w zachowaniu czystości okrężnicy i swobodnym, efektywnym wydalaniu odpadów. Błonnik sprzyja również zachowaniu zdrowej flory jelitowej.

Środek zwalczający pasożyty Parasic® jest efektywną kombinacją 18 wysokiej jakości ziół tradycyjnie używanych do usuwania z organizmu pasożytów, ich jaj i larw. Jest to środek silny, ale bezpieczny i dobrze tolerowany przez osoby dorosłe. Proszę pamiętać, że Parasic®-u nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące matki oraz dzieci do 18 roku życia. (Dla dzieci w wieku powyżej czterech lat zaleca się Parasic Jr.®) Kapsułki Parasic® można zażywać przez okres do trzech miesięcy, po czym powinna nastąpić trzymiesięczna przerwa. Ten zestaw ziół jest bezpieczny, a zarazem wystarczająco silny, by jego stosowanie przez 2 - 3 miesiące okazało się skuteczne dla każdego.

Slim Tea® jest integralnym elementem Programu Clean Inside®. Slim Tea® działa jako środek przeczyszczający, a poza tym pomaga w odtruwaniu nie tylko jelit, ale także nerek, wątroby i krwi. Wpływa też łagodząco na system nerwowy, co czyni z tej herbatki idealny napój przed snem. Slim Tea® zawiera senes i powinna być stosowana do oczyszczania organizmu przez okres do trzech miesięcy, po czym powinna nastąpić trzymiesięczna przerwa. Stałe picie herbatki nie jest zalecane, gdyż jej składniki mogą stracić efektywność, gdy okrężnica przyzwyczai się do oddziaływania senesu. Po pierwszym oczyszczeniu organizmu zaleca się picie herbatki tylko okazyjnie lub jako element dorocznego programu oczyszczania. Slim Tea® nie powinny pić kobiety ciężarne, matki karmiące oraz dzieci poniżej lat 18. Efektywne i kompletne oczyszczenie organizmu wymaga jednoczesnego stosowania wszystkich trzech produktów. Nie zaleca się realizacji całego programu przez długi okres, ale gdy pierwsze oczyszczenie - które zazwyczaj trwa 2 - 3 miesiące - zostanie zakończone, można dalej codziennie brać włókna Clean Inside®. Zaleca się to szczególnie osobom, których pożywienie nie zawiera wystarczającej ilości pokarmowego błonnika. Porcja Clean Inside®-u zawiera 8 gramów pokarmowego błonnika (jedna trzecia zalecanego dziennego spożycia) i przez dłuższy okres można brać dwie porcje dziennie. Od proszku Clean Inside® nie można się uzależnić i jest on całkowicie bezpieczny.

Sposób realizacji Programu Clean Inside®

5 pierwszych dni:
Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Na czczo weź 2 kapsułki Parasic® popijając szklanką wody. Uwaga! W instrukcji tej "szklanka" oznacza ćwierć litra wody. W czasie oczyszczania organizmu trzeba wypijać co najmniej osiem szklanek (2 litry) czystej (filtrowanej albo źródlanej) wody dziennie.

Krok 2: ½ szufelki Oczyszczacza jelit Clean Inside®

Po mniej więcej 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1/2 szufelki włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Nie jest możliwe stworzenie ziołowej mieszanki błonnika, która byłaby efektywna, a jednocześnie bardzo smaczna. (Niemal wszystkie sproszkowane zioła są gorzkie, dlatego sprzedaje się je w kapsułkach.) W naszej opinii Clean Inside® jest najsmaczniejszym, wysokojakościowym błonnikiem na rynku, ale ktoś może preferować mieszanie go ze 100%-owym sokiem owocowym, a nie z wodą. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

Możesz zjeść śniadanie już w kilka minut po zażyciu błonnika. Jeśli nie śpieszysz się nigdzie, możesz poczekać dłużej, gdyż wkrótce po zażyciu Clean Inside®-u może nastąpić wypróżnienie. Jeśli zażywasz leki na receptę, albo suplementy medyczne - bierz je mniej więcej na 1 - 2 godziny przed lub po wypiciu mieszanki z Clean Inside®-em. Proszę skontaktować się z lekarzem w razie wątpliwości z tym związanych.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Woda jest absolutnie kluczowym elementem programu Clean Inside®. Dla uzyskania optymalnego oczyszczenia musisz wypijać co najmniej 8 szklanek (każda 1/4 litra) czystej (filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie. Oznacza to około 2 litrów każdego dnia. Nie zaleca się picia znacznie większej ilości wody, chyba że żyjesz w bardzo gorącym klimacie, odznaczasz się bardzo intensywną aktywnością fizyczną lub nadmiernie się pocisz. Niektórym może się wydawać, że jest to ogromna ilość wody, ale tak jak nie można oczyścić bez wody ciała z zewnątrz, tak samo niemożliwe jest bez niej oczyszczenie wnętrza. Błonnik i zioła wchłaniają mnóstwo wody. Faktem jest, że błonnik może nawet spowodować zaparcie, jeśli jego konsumpcji nie towarzyszy odpowiednia ilość wody. W czasie realizacji programu możesz pić soki owocowe lub herbatki ziołowe, jeśli je lubisz, ale nie mogą one zastąpić 8 szklanek wody, jakie musisz wypijać każdego dnia.

Wieczorem:
Krok 4: 1 filiżanka Slim Tea®

Przed pójściem do łóżka zaparz torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody, początkowo przez 1 - 2 minuty. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Ta specjalna herbatka pomoże ci strawić kolację, zapewni właściwe wydalanie, wpływa oczyszczająco na wątrobę, nerki i jelita, a także relaksuje twe ciało, zapewniając ci dobry sen i wypoczynek w nocy. Normalnym zjawiskiem jest zaraz po przebudzeniu silna potrzeba wypróżnienia, czemu mogą towarzyszyć lekkie kurcze - zwłaszcza w okresie pierwszych kilku dni. Slim Tea® działa w ten sposób, że powoduje łagodne skurcze w jelitach, co pomaga wydalić kał, nagromadzone odpady i pasożyty.

Okres od 6 do 30 dnia:
(albo do czasu osiągnięcia całkowitego oczyszczenia, co zazwyczaj wymaga do 90 dni)

Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Weź na czczo 4 kapsułki Parasic® i popij szklanką wody.

Krok 2: 1 szufelka Oczyszczacza Jelit Clean Inside®

Po mniej więcej po 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1 szufelkę włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Należy rozłożyć ilość wypijanej wody na cały dzień. Można zacząć od wypicia dwóch szklanek wody rano, jednej z Parasic®-em i drugiej z mieszanką włókien Clean Inside®. Następnie w ciągu dnia wypij kolejno 6 pozostałych szklanek. Jak już wspomnieliśmy, musisz wypijać dziennie około 2 litrów wody, by błonnik mógł działać w charakterze gąbki, a toksyny zostały rozpuszczone i wypłukane z organizmu.

Wieczorem:
Krok 4: 1 filiżanka Slim Tea®

Przed pójściem do łóżka zaparz przez 2 - 6 minut torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Musisz dostosować do swego organizmu czas zaparzania Slim Tea® wieczorem. Rano może się to okazać bardzo istotne. Niektóre osoby mają silną potrzebę wypróżnienia rano po herbatce zaparzanej zaledwie przez 1 - 2 minuty. Inni muszą ją zaparzać przez 6, a nawet 10 minut, by osiągnąć taki sam efekt.

Okres od 31 do 60 albo 90 dnia:

Zalecamy przed rozpoczęciem drugiego miesiąca oczyszczania przerwanie na 5 dni brania kapsułek Parasic® i Slim Tea® i kontynuowanie tylko konsumpcji błonnika Clean Inside®. Szóstego dnia należy rozpocząć branie 4 kapsułek Parasic® i picie herbatki każdego wieczora. Przerwa taka jest potrzebna, by twój organizm odpoczął, a pasożyty - jeśli są wciąż obecne -przeżyły "szok" i były łatwiej usunięte, gdy zaczniesz brać po 4 kapsułki Parasic®.

Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na częste pytania

i

Kliknij aby zobaczyć odpowiedź.

 • Jak długo powinna trwać kuracja programem Clean Inside® i ToxiClean®?
 • Pierwsza kuracja programem Clean Inside® lub ToxiClean® zalecana jest przez okres trzech minimalnie dwóch miesięcy. Niestety, zanieczyszczenia toksyczne gromadzą się w naszych organizmach przez dziesiątki lat, dlatego niemożliwe jest pozbycie się ich w ciągu kilku dni. Przeciętny czas kuracji dla większości osób to 60 – 90 dni. Jeżeli po zakończeniu pierwszego dłuższego programu, będziesz powtarzać kurację co roku, to miesięczne oczyszczanie wystarczy.
 • Czy podczas kuracji produktami Clean Inside® i ToxiClean® można brać leki?
 • Preparaty te nie kolidują z lekami oraz suplementami odżywczymi. Podczas kuracji, leki lub suplementy zalecamy brać na 2 godziny przed lub 2 godziny po napoju z błonnikiem. Jeżeli bierzesz leki z powodu poważnych problemów zdrowotnych, to przed rozpoczęciem kuracji oczyszczającej organizm skonsultuj się z lekarzem.
 • Czy podczas stosowania programów Clean Inside® lub ToxiClean® zalecana jest jakaś dieta?
 • Podczas stosowania programów Clean Inside® lub ToxiClean® nie jest zalecana specjalna dieta, lecz zdrowe odżywianie wspaniale uzupełni taką kurację. Ważne jest, aby nasze pożywienie zawierało dużo owoców, warzyw, roslin strączkowych, orzechów. Proponujemy natomiast ograniczyć spożywanie mięsa, produktów przetwarzanych i konserwowanych, cukru, słodyczy, tłuszczów nasyconych, soli, barwników oraz dodatków do żywności, jak również kawy, alkoholu, a także nikotyny.
 • W jakiej kolejności należy zastosować programy Clean Inside® i ToxiClean®, jaka różnica jest między nimi?
 • Program Clean Inside® jest to przede wszystkim program do oczyszczania jelit oraz całego przewodu pokarmowego, zawierający trzy różne elementy, które pomagają na wiele sposobów osiągnąć idealne trawienie oraz witalność organizmu. Clean Inside® oczyszcza okrężnicę pokarmową z nagromadzonych złogów kałowych, toksyn, za pomocą tego programu możemy pozbyć się również pasożytów oraz ich jaj. Program ToxiClean® jest to szeroki program do odtruwania organizmu, a przede wszystkim wątroby, który pomaga usunąć toksyny oraz metale ciężkie z organizmu. Dzięki tym składnikom dostarcza organizmowi witamin i minerałów oraz chroni florę jelitową, poprzez uzupełnienie bakterii pożytecznych. Jeżeli po raz pierwszy dokonujemy oczyszczania organizmu, to ważne jest aby rozpocząć kurację oczyszczając okrężnicę pokarmową za pomocą Clean Inside®, ponieważ oczyszczone jelita lepiej i skuteczniej wchłaniają składniki programu ToxiClean®. Jednoczesne stosowanie obu programów zapewnia kompleksowe oczyszczanie i detoksykację całego ciała.
 • Czy produkty te dostępne są w sklepach, aptekach?
 • Program Clean Inside® jest eksluzywnym produktem dostępnym tylko za pośrednictwem NaturalSwiss . Poza tym zebranie wszystkich niezbędnych składników w celu stworzenia "domowej" wersji Clean Inside® byłoby bardzo kosztowne i nie gwarantowałoby efektywności, jakiej możesz oczekiwać od programu Clean Inside®.
 • Jaki dzień tygodnia jest odpowiedni na rozpoczęcie kuracji Clean Inside® lub ToxiClean®?
 • Realizację każdego programu można rozpocząć w dowolnym czasie. Program Clean Inside® nie tylko niezwykle skutecznie czyści jelita, ale jest także bardzo łagodny; większość użytkowników twierdzi, że nie muszą "biegać do ubikacji" czy też przebywać w jej pobliżu. Jeśli jednak chcesz czuć się maksymalnie bezpiecznie i pracujesz od poniedziałku do piątku, możesz ewentualnie rozpocząć program w sobotę rano, by w domu się do niego przyzwyczaić.
Naturalne składniki Naturalne składniki
NaturalSwiss zawiera pełną gamę naturalnych składników.
Nie zawiera GMO Non – GMO
Nie pozwalamy na sprzedaż produktów genetycznie modyfikowanych.
Skuteczność kuracji oczyszczającej leży w mocy natury, a my głosujemy za tym.
Szwajcarska jakość Szwajcarska jakość
Nasi naukowcy wykorzystali najlepszą wiedzę w celu opracowania najlepszych produktów do oczyszczania jelit. Nasza tajemnica – skuteczność oczyszczania – z zastosowaniem naturalnych, o wysokiej jakości, starannie dobranych składników i wykonania produktów.
60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Skorzystaj z rabatów, odważnie zakup dwa lub trzy programy produktów, ciesz się warunkami gwarancji.
Constipation Remedies Magazin: Oczyszczacz jelit Nr.1 Constipation Remedies Magazin: Oczyszczacz jelit Nr.1
Najsłynniejszy magazyn przeprowadził badania między wiodącymi na rynku produktami i przedstawił im następujące kryteria:
- Oparte na skutecznych i bezpiecznych składnikach
- Opinie klientów na temat skuteczności produktów
- Warunki gwarancji
- Czy warte tych pieniędzy?

Nie ma wątpliwości, że my jesteśmy liderem tej listy.

Oczyszczanie

Jak długo by miała trwać detoksykacja?

 • 90-dniowy program

  90-dniowy program

  Twój organizm pragnie zrobienia ‘’wielkich wiosennych porządków"? Możesz to łatwo zrealizować stosując dokładną detoksykację. Kuracja będzie prawdopodobnie trwała dłużej ale wynik zdecydowanie będzie wart takiego wysiłku. Jeśli stosujesz detoksykację pierwszy raz albo raz w roku wtedy dla uzyskania optymalnych wyników zalecamy 90-dniową kurację. Z pewnością zauważysz różnicę!

 • 60-dniowy program

  60-dniowy program

  Jeśli już w przeszłości stosowałeś kurację detoksykacyjną ale ze względu na złe odżywianie, wpływ środowiska albo gwałtowny spadek masy ciała pragniesz doskonale oczyszcić swój organizm, zalecamy 60 – dniową kurację detoksykacyjną.

 • 30-dniowy program

  30-dniowy program

  W stosunku do produktów, które obiecują doskonałe wyniki, w ciągu krótkiego czasu bądź sceptyczny. Organizm człowieka potrzebuje sporo czasu na usunięcie nagromadzonych toksyn. Delikatna kuracja detoksykacyjna wraz ze zdrową dietą, ćwiczeniem i spożywaniem odpowiedniej ilości płynów przyspiesza w organiźmie proces samooczyszczenia. Jeśli proces detoksykacji organizmu stosujesz raz na pół roku albo też częściej wtedy zalecamy 30-dniowy program Clean Inside®.

Wyniki badań

Badania, na których oparty jest program Clean Inside®

To nie przypadek, że program Clean Inside® jest tak skuteczny. Składniki programu (specjalne połączenie ziół) zostały dobrane i umiejętnie zestawione na podstawie wyników obszernych badań naukowych. Co więcej, zioła te stosowano już od wieków do regularnego, bezpiecznego i skutecznego oczyszczania ciała. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) cztery miliardy ludzi - co stanowi 80% światowej populacji - zażywa zioła jako element profilaktyki zdrowotnej. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji opartych na wynikach badań dostarczających informacji o wszystkich składnikach zawartych w produktach programu Clean Inside®.

Program Clean Inside® składa się z następujących trzech produktów:

Clean Inside® błonnik

Siemię lniane Siemię lniane (Linum usitatissimum)
Sproszkowane nasiona kopru włoskiego Koper włoski (Foeniculum vulgare) nasiona
Mielony korzeń lukrecji Lukrecja (Glycyrrhiza glabra) korzeń
Aloes zwyczajny Aloes zwyczajny (Aloe barbadensis/capensis/vera)
Proszek z pestek grejpfruta Pektyna grejpfrutowa
Papaja sproszkowany owoc Papaja – melonowiec właściwy (Carica papaya) owoc
Proszek z pestek grejpfruta Grejpfrut (Citrus paradisi) wyciąg z pestek

Parasic®

Pau D'Arco Pau D’Arco/Lapacho (Tabebuia heptaphylla) proszek
Pestki dyni Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo) pestki
Czosnek Czosnek pospolity (Allium sativum) proszek
Wyciąg z hyzopu lekarskiego Hyzop lekarski (Hyssopus officinalis) liście
Kurkuma Kurkuma/ostryż indyjski (Curcuma longa/domestica) korzeń
Goryczka wąskolistna Goryczka żółta (Gentiana lutea) korzeń
Mięta pieprzowa Mięta pieprzowa (Mentha peperita) sproszkowane liście
Oman wielki Oman wielki (Innula helenium)

Slim Tea®

Rumianek pospolity Rumianek – rumianek pospolity/rumian rzymski (Matricaria recutita; Chamaemelum nobile)
Anyż Anyż (Pimpinella anisum)
Mięta pieprzowa Mięta pieprzowa (Mentha peperita) liście
Dzika róża Owoc dzikiej róży (Rosa canina/gallica/rugosa/villosa/spp.) szypszyna
Cynamon Cynamonowiec cejloński (Cinnamomum zeylanicum/spp.) kora
Imbir lekarski Imbir lekarski (Zingiber officinale) kłącze
Ostropest plamisty Ostropest plamisty (Silybum marianum) nasienie
×

Pasożyty i substancje toksyczne

Czy wiesz, co wszystko ukryte jest w Twoim ciele?

 

Lekarz odpowiada
Dostępne
Składniki naturalne
60-dniowa gwarancja
Dostawa
Woda

Podczas stosowania Programu Clean Inside® zalecane jest picie przynajmniej 2 l. wody.

Gratulacje!
Włożyłeś do koszyka błonnik do oczyszczania jelit Clean Inside na pół miesiąca, ale Twój prezent pojawi się tylko wtedy, gdy zrobisz zakupy o wartości co najmniej 140 PLN

×