NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Opinie

POWIEDZIELI O NAS

Do tej pory wiele osób spośród tysięcy naszych zadowolonych klientów, którzy wypróbowali kompleksowy program oczyszczania organizmu i jelit przysłało pisma zawierające wyrazy podziękowania.

Wszystkie informacje i opinie klientów zamieszczone na naszej stronie internetowej opisują autentyczne doświadczenia ludzi, którzy korzystali z naturalnych produktów firmy Natural Swiss. Wszystkie opinie są udokumentowane i dostępne do kontroli prawnej.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym zadowolonym klientom za ich opinie i dziękujemy im za to, że znaleźli czas na spisanie i przesłanie swoich doświadczeń.

Jeśli już stosowałeś nasze produkty i chcesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach, nie wahaj się i napisz do nas! Pracownica biura obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania pod adresem obslugaklienta@naturalswiss.ch

Zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem!

Prosimy o uwzględnienie ewentualnych błędów ortograficznych lub stylistycznych, które mogą występować w tekstach. Opinie klientów znajdujące się na tej stronie są poświadczone notarialnie, oryginalne bez korekty."Wierzyć mi się nie chciało, że na ogół zdrowy człowiek może nosić w sobie tyle szkodliwych złogów"

Zdjęcie

Serdecznie pozdrawiam! Na początek pragnę podziękować firmie Natural Swiss za to , że wprowadziła na rynek tak wspaniałe produkty jak Clean Inside oraz Toxi Clean. Od wielu, wielu lat miałem problemy z wypróżnianiem , wzdęciami, bólem brzucha. Próbowałem wszystkiego, różnych lekarstw, herbatki ziołowe, co wieczór piłem Activię , niestety nic nie pomagało, albo jeśli już to tylko na 1-2 dni. Już nie pamiętam jakiego kluczowego słowa użyłem, ale szukając pomocy na internecie natrafiłem na produkty firmy Natural Swiss. Co mnie tak najbardziej zainteresowało to opinie zawierające zdjęcia z przebiegu kuracji oczyszczającej. Wierzyć mi się nie chciało, że na ogół zdrowy człowiek może nosić w sobie tyle szkodliwych złogów. Zastanawiałem się długo nad tym wszystkim, jak to możliwe skąd się to bierze, kiedyś o takich sprawach się wcale nie mówiło, no i stwierdziłem, że to poprostu dzisiejsze zanieczyszczone śrowisko, chemia, stres, artykuły spożywcze sztucznie barwione, itd. Długo się nie zastanawiałem i postanowiłem zamówić produkty, pomyślałem, że chyba mój organizm wymaga oczyszczenia i może w ten sposób znikną moje problemy z brzuchem i wzdęciami. Zamówiłem zestaw do oczyszczania Clean Inside na 1 miesiąc,postanowiłem najpierw wypróbować. Po 2-3 tygodniach stosowania produktów ustąpiły bule brzucha, wzdęcia były słabsze dlatego więc jak widziałem, że to działa zdecydowałem się na 3 miesięczną kurację . W chwili obecnej zakupiłem już drugi zestaw Clean Inside wraz z Toxi Cleanom, ponieważ wszystko co tam napisali jest prawdą, jeśli ktoś miał tego typu problemy przez kilka lat, tak łatwo się ich nie pozbędzie i miesięczna kuracja nie wystarczy. Jestem bardzo zadowolony z efektów działania produktów , mój stan zdrowia całkowicie się poprawił, czuję się lepiej, mam więcej energii i już mnie nie dręczą wzdęcia i bóle brzucha. Clean Inside polecam wszystkim, którzy mają podobne problemy. Jerzy


" To uczucie lekkości w brzuszku jest najlepsze, ponieważ kiedyś to był mój największy problem"

Zdjęcie

Szanowna firmo Natural Swiss Postanowiłam napisać kilka słów dotyczących działania preparatów oczyszczających organizm. Jeśli chodzi o mnie to nie schudłam wyraźnie, najwyżej coś tak ok 2 kg, ale co jest najważniejsze to, że zupełnie uregulowało mi się wypróżnianie, odbywa się to prawidłowo, i jeszcze czas jest prawie ten sam, zawsze przed wyjściem rano do pracy. To uczucie lekkości w brzuszku jest najlepsze, ponieważ kiedyś to był mój największy problem, całe dni chodziłam podrażniona, brzuch wzdęty, 2-3 dni nie było wypróżnień, wieczorami jadałam śliwki suszone, jogurty i niestety rano nic się nie działo. Po zastosowaniu po raz pierwszy Clean Inside na efekty czekałam tylko jeden dzień i potem jak już pisałam odbywało się to prawidłowo. Nic szczególnego w masie kałowej nie zauważyłam, może tylko to , że było tego sporo i miało takie dziwne kształty i bardzo nieprzyjemny zapach, ale wcale mnie to nie obchodziło. Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ i choć niekomu może się to wydawać banalne to wierzcie mi uczucie lekkości w brzuszku(będąc najedzona) jest rzeczą bardzo ważną w codziennym życiu każdego człowieka – zapewniam. Kto tego doświadczył wie o czym mówię. Serdecznie pozdrawiam Wdzięczna klientka Basia z woj piotrkowskiego


"Już mnie nie dręczy wiecznie wzdęty brzuch jak u kobiety w ciąży, już nie jestem taka zmęczona, osłabiona, śpię znacznie lepiej, wstaję wypoczęta"

Zdjęcie

Szanowna firmo Natural Swiss i jej klienci Produkty Clean Inside dostałam w prezencie od córki, ponieważ ona je już wcześniej stosowała a wiedziała, że mam różnego rodzaju dolegliwości, poprostu chciała mi pomóc. Po 3- miesięcznej kuracji ( krótszy okres czasu chyba nie przyniósł by takich efektów) powiem wam z przekonaniem, że należy oczyszczać swój organizm również od wewnątrz , ponieważ nasze ciało potrzebuje nie tylko hygieny zewnętrznej, kąpieli, prysznica i pachnących kosmetyków. Sama się przekonałam i choć trwało to trzy miesiące ( cała kuracja) to czuję się dużo lepiej i nic sobie nie wmawiam poprostu widzę i czuję efekty stosowania preparatów. Już mnie nie dręczy wiecznie wzdęty brzuch jak u kobiety w ciąży, już nie jestem taka zmęczona, osłabiona, śpię znacznie lepiej, wstaję wypoczęta.Muszę jednak przyznać, że bałam się tego i choć dostałam produkty w prezencie od córki, która sama je przed tym zażywała, wahałam się czy je w ogóle zacząć używać. Aż któregoś dnia zwłaszcza , że jest lato i człowiek chodzi ubrany w cienkich bluzkach popatrzyłam na ten sterczący brzuch, ( pragnę tu podkreślić, że używałam wcześniej różnych kremów wyszczuplających,suplementów, które niestety nie pomagały) powiedziałam sobie teraz albo nigdy i już otworzyłam błonnik, zrobiłam sobie napój i rozpoczęłam kurację. Było różnie powiem wam, chwilami na początku bolała mnie głowa a najbardziej przeraziło mnie to co ze mnie wychodziło, ale starałam się o tym nie myśleć i cierpliwie wytrwać aż do końca. Cieszę się i jestem z siebie dumna, że mi się to udało, ponieważ było warto. Dziękujęcórce dziękuję firmie Natural Swiss. Polecam produkty, polecam kurację Zadowolona klientka Elżbieta


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »