NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Opinie

Witam! Nazywam się Małgorzata, jestem kierowniczką działu obsługi klienta NaturalSwiss w Polsce.

Obsługa klientaNasza strona internetowa przedstawia coś, czego dotychczas nie widziałeś. To właściwie “reality show” nieprzyjemne sytuacje w toalecie, które jednak przedstawione są z dumą i entuzjazmem. Codziennie wciąż nowe historie naszych klientów będących w różnym wieku, wspierają również sukces strony internetowej Natural Swiss. Pragnę zapewnić, że opisane historie są oryginalne, teksty nie były zmieniane, nie oprawiano również czasami występujących błędów ortograficznych, wszystkie listy i fotografie klienci przysyłają dobrowolnie, dokumenty przechowujemy w naszym archiwum i są one regularnie kontrolowane. Nie bez powodu tyle osób wciąż wysyła swoje opinie i pragnie podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z oczyszczaniem organizmu. Program Clean Inside jest nie tylko wysokiej jakości, ale przede wszystkim jest bardzo skuteczny. Jeśli chcesz się przekonać, po prostu przeczytaj całą serię poniższych rekomendacji, chcąc dowiedzieć się czegoś nowego, regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową.

Jeśli już stosowałeś nasze produkty i chcesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach, nie wahaj się i napisz do nas! Pracownica biura obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania pod adresem obslugaklienta@naturalswiss.ch

Zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem!

Prosimy o uwzględnienie ewentualnych błędów ortograficznych lub stylistycznych, które mogą występować w tekstach. Opinie klientów znajdujące się na tej stronie są poświadczone notarialnie, oryginalne bez korekty.

Historie o wyleczeniu". Codziennie rano chodziłam do toalety, skończyły się zaparcia i biegunka, wszystko wróciło do normy. "

Zdjęcie

Witam serdecznie, mając czyste sumienie potwierdzam, że ta kuracja jako jedyna pomogła mi na sto procent. Od dawna miałam częste zaparcia, zdarzało się, że w toalecie nie pokazywałam się nawet kilka dni. Próbowałam różnych sposobów, jedne nie działały wcale, inne powodowały wręcz biegunkę, co również nie było przyjemne. Nie ukrywam, że do produktów firmy Natural Swiss podeszłam bardzo sceptycznie, podobnie było z innymi środkami, których wcześniej próbowałam, te produkty na dodatek były również bardzo drogie. Kupiłam bo namówili mnie znajomi, byli nimi zachwyceni. Po złożeniu zamówienia przesyłka przyszła bardzo szybko (zamówiłam kurację na 2 miesiące). Muszę przyznać, że początki brania tego produktu nie były najłatwiejsze. W pierwszych dniach przeszłam naprawdę ciężkie chwile, piłam dużo wody, więc byłam ociężała, bolał mnie brzuch, który jak czułam stał się ogromny. Szczerze mówiąc, dwa pierwsze tygodnie kuracji bez wielkich zmian sprawiły, że prawie odesłałam drugie opakowanie, mimo wszystko postanowiłam być cierpliwa i stosować je dalej. Dopiero trzeci tydzień brania tych produktów przyniósł efekty, po odwiedzinach w toalecie byłam wręcz przerażona tym, co wychodziło ze mnie. Byłam także bardzo zadowolona, że nareszcie widzę oczekiwane efekty i że to paskudztwo znika z mojego ciała. W drugim miesiącu efekty kuracji były jeszcze lepsze, organizm działał jak należy. Codziennie rano chodziłam do toalety, skończyły się zaparcia i biegunka, wszystko wróciło do normy. Minęły już 3 miesiące i nadal czuję się świetnie. Ciągle biorę błonnik i piję sporo wody - do tego się przyzwyczaiłam. Szczerze polecam program kuracji, sama za rok z pewnością ją powtórzę Zadowolona klientka


"ToxiClean i Clean Inside to produkty o cudownych właściwościach leczniczych"

Zdjęcie

Witam serdecznie, Chcę podziękować firmie Natural Swiss za to, że poleca takie cudowne produkty które ratują życie, siostra miała wiele problemów zdrowotnych, najbardziej dolegały jej różnego typu alergie, które miała właściwie na wszystko a teraz nie ma i tylko dzieki wam już nie ma i może jeść wszystko, bardzo dziękuje i polecam wszystkim, bo naprawdę te produkty pomagają, używała 2 razy i juz czuje się bardzo dobrze , żadne inne leki nie były skuteczne. Co ciekawe na efekty nie było trzeba długo czekać, pozytywne skutki działania produktów czuła już po 2 tygodniach, ale najlepiej używać cały komplet te 2 produkty razem żeby był doskonalny efekt. ToxiClean i Clean Inside to produkty o cudownych właściwościach leczniczych. Pozdrawiam serdecznie


". Już po 2 tygodniach poczułam przypływ energii, trawienie również się polepszyło"

Zdjęcie

Witam, Postanowiłam podzielić się z państwem swoją opinią na temat preparatów firmy Natural Swiss, ponieważ one naprawdę działają!!! Uważam, że każda osoba, która ma problemy z układem pokarmowym powinna spróbować, a na pewno nie pożałuje. Sama się bałam, gdy pierwszy raz zdecydowałam się na zakup, ale jak się później okazało, nie było czego, bo już po pierwszym tygodniu stosowania poczułam zdecydowaną ulgę zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Na zakup preparatów zdecydowałam się przede wszystkim ze względu na bardzo złe samopoczucie oraz sporą nadwagę. Wieczna dieta, a wręcz głodzenie się, nie przynosiło oczekiwanych efektów, ale spowodowało u mnie problemy trawienne. Ciągłe przygnębienie, brak chęci do wszystkiego oraz wiele innych negatywnych objawów. Stwierdziłam, że może warto zobaczyć czy to rzeczywiście działa. Mimo dość wysokiej ceny skusiłam się na program. Już po 2 tygodniach poczułam przypływ energii, trawienie również się polepszyło. Po kuracji wróciła radość do życia, moja skóra i włosy nabrały blasku, przestały mnie nachodzić negatywne myśli, miałam bardzo dużo siły i energii, pamięć również się poprawiła pierwszy raz od dłuższego czasu, czułam się fantastycznie. Wiem, że brzmi to dziwnie jak tania reklama produktu- jeszcze niedawno sama też tak myślałam, ale muszę przyznać, że się bardzo pomyliłam. Dlatego naprawdę szczerze i bez wyrzutów sumienia wszystkim polecam ten program.


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »