NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Opinie

Witam! Nazywam się Małgorzata, jestem kierowniczką działu obsługi klienta NaturalSwiss w Polsce.

Obsługa klientaNasza strona internetowa przedstawia coś, czego dotychczas nie widziałeś. To właściwie “reality show” nieprzyjemne sytuacje w toalecie, które jednak przedstawione są z dumą i entuzjazmem. Codziennie wciąż nowe historie naszych klientów będących w różnym wieku, wspierają również sukces strony internetowej Natural Swiss. Pragnę zapewnić, że opisane historie są oryginalne, teksty nie były zmieniane, nie oprawiano również czasami występujących błędów ortograficznych, wszystkie listy i fotografie klienci przysyłają dobrowolnie, dokumenty przechowujemy w naszym archiwum i są one regularnie kontrolowane. Nie bez powodu tyle osób wciąż wysyła swoje opinie i pragnie podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z oczyszczaniem organizmu. Program Clean Inside® jest nie tylko wysokiej jakości, ale przede wszystkim jest bardzo skuteczny. Jeśli chcesz się przekonać, po prostu przeczytaj całą serię poniższych rekomendacji, chcąc dowiedzieć się czegoś nowego, regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową.

Jeśli już stosowałeś nasze produkty i chcesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach, nie wahaj się i napisz do nas! Pracownica biura obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania pod adresem obslugaklienta@naturalswiss.ch

Zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem!

Prosimy o uwzględnienie ewentualnych błędów ortograficznych lub stylistycznych, które mogą występować w tekstach. Opinie klientów znajdujące się na tej stronie są poświadczone notarialnie, oryginalne bez korekty.

Historie o wyleczeniu"Zastosowanie w diecie oczyszczającej przeciwpasożytniczego preparatu Parasic przynosi szybko oczekiwane efekty"

Zdjęcie

ZDANIEM EKSPERTA: W zawodzie dietetyka pracuję od kilku lat. Celem ułożenia s p e r s o n a l i z o w a n e j diety-obok każdorazowo przeprowadzonego wywiadu z pacjentem-często wykonuję mikroskopowe badanie żywej kropli krwi oraz skaningową diagnostykę termoregulacyjną (STRD) Zastosowanie w diecie oczyszczającej przeciwpasożytniczego preparatu Parasic przynosi szybko oczekiwane efekty zarówno u dorosłych jak i dzieci. Znikają objawy alergii, powraca apetyt, ustępuje nadpobudliwość i bezsenność, do normy powraca waga oraz berdzo dobre samopoczucie. Z pełnym przekonaniem polecam Parasic tym wszystkim, którzy potrzebują suplementu sprawdzonego, bezpiecznego i przede wszystkim-skutecznego.

Barbara Staniak. Pielęgniarka dypl., dietetyk i specjalista analizy żywej kropli krwi.


"Mój organizm zaczął oczyszczać się ze złogów- "

Zdjęcie

Witam, z całą pewnością mogę polecić produkty firmy Natural Swiss! Moja "przygoda" zaczęła się od stosowania preparatu Parasic, była to kilkumiesięczna kuracja. Podczas suplementacji - w zasadzie już od samego początku zauważyłam zmiany w funkcjonowaniu swojego organizmu. Poprawił się znacznie mój sen, a także moje ogólne samopoczucie. Mój organizm zaczął oczyszczać się ze złogów- i to chyba był dla mnie najlepszy (naoczny) dowód na działanie tego preparatu. Byłam na to przygotowana, lecz nie spodziewałam się aż takich rezultatów! Te produkty naprawdę działają, każdy się sam może o tym przekonać, zaczynając oczyszczanie swojego organizmu przy pomocy preparatu Parasic i innych do tego dedykowanych produktów, które wspomogą ten proces. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, czuję się lżej! Do produktów na pewno powrócę. ...Mimo, że w Polsce nadal jest to temat tabu, to polecam wszystkim oczyszczanie organizmu z pasożytów i zalegających w jelitach złogów- będziecie Państwo zaskoczeni, jakiej poprawie ulegnie Wasz stan zdrowia. pozdrawiam! Magdalena.


". Codziennie rano chodziłam do toalety, skończyły się zaparcia i biegunka, wszystko wróciło do normy. "

Zdjęcie

Witam serdecznie, mając czyste sumienie potwierdzam, że ta kuracja jako jedyna pomogła mi na sto procent. Od dawna miałam częste zaparcia, zdarzało się, że w toalecie nie pokazywałam się nawet kilka dni. Próbowałam różnych sposobów, jedne nie działały wcale, inne powodowały wręcz biegunkę, co również nie było przyjemne. Nie ukrywam, że do produktów firmy Natural Swiss podeszłam bardzo sceptycznie, podobnie było z innymi środkami, których wcześniej próbowałam, te produkty na dodatek były również bardzo drogie. Kupiłam bo namówili mnie znajomi, byli nimi zachwyceni. Po złożeniu zamówienia przesyłka przyszła bardzo szybko (zamówiłam kurację na 2 miesiące). Muszę przyznać, że początki brania tego produktu nie były najłatwiejsze. W pierwszych dniach przeszłam naprawdę ciężkie chwile, piłam dużo wody, więc byłam ociężała, bolał mnie brzuch, który jak czułam stał się ogromny. Szczerze mówiąc, dwa pierwsze tygodnie kuracji bez wielkich zmian sprawiły, że prawie odesłałam drugie opakowanie, mimo wszystko postanowiłam być cierpliwa i stosować je dalej. Dopiero trzeci tydzień brania tych produktów przyniósł efekty, po odwiedzinach w toalecie byłam wręcz przerażona tym, co wychodziło ze mnie. Byłam także bardzo zadowolona, że nareszcie widzę oczekiwane efekty i że to paskudztwo znika z mojego ciała. W drugim miesiącu efekty kuracji były jeszcze lepsze, organizm działał jak należy. Codziennie rano chodziłam do toalety, skończyły się zaparcia i biegunka, wszystko wróciło do normy. Minęły już 3 miesiące i nadal czuję się świetnie. Ciągle biorę błonnik i piję sporo wody - do tego się przyzwyczaiłam. Szczerze polecam program kuracji, sama za rok z pewnością ją powtórzę Zadowolona klientka


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »