NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Pytania i Odpowiedzi

Krótko i na temat!
Żyjesz w pośpiechu ? Nie masz czasu na czytanie? Opracowaliśmy prostszą wersję.
Kliknij, aby przeczytać skrót najważniejszych informacji z naszej strony internetowej!

Kliknij aby zobaczyć odpowiedź.

 • Jak długo powinna trwać kuracja programem Clean Inside® i ToxiClean®?
 • Pierwsza kuracja programem Clean Inside® lub ToxiClean® zalecana jest przez okres trzech minimalnie dwóch miesięcy. Niestety, zanieczyszczenia toksyczne gromadzą się w naszych organizmach przez dziesiątki lat, dlatego niemożliwe jest pozbycie się ich w ciągu kilku dni. Przeciętny czas kuracji dla większości osób to 60 – 90 dni. Jeżeli po zakończeniu pierwszego dłuższego programu, będziesz powtarzać kurację co roku, to miesięczne oczyszczanie wystarczy.
 • Czy podczas kuracji produktami Clean Inside® i ToxiClean® można brać leki?
 • Preparaty te nie kolidują z lekami oraz suplementami odżywczymi. Podczas kuracji, leki lub suplementy zalecamy brać na 2 godziny przed lub 2 godziny po napoju z błonnikiem. Jeżeli bierzesz leki z powodu poważnych problemów zdrowotnych, to przed rozpoczęciem kuracji oczyszczającej organizm skonsultuj się z lekarzem.
 • Czy podczas stosowania programów Clean Inside® lub ToxiClean® zalecana jest jakaś dieta?
 • Podczas stosowania programów Clean Inside® lub ToxiClean® nie jest zalecana specjalna dieta, lecz zdrowe odżywianie wspaniale uzupełni taką kurację. Ważne jest, aby nasze pożywienie zawierało dużo owoców, warzyw, roslin strączkowych, orzechów. Proponujemy natomiast ograniczyć spożywanie mięsa, produktów przetwarzanych i konserwowanych, cukru, słodyczy, tłuszczów nasyconych, soli, barwników oraz dodatków do żywności, jak również kawy, alkoholu, a także nikotyny.
 • W jakiej kolejności należy zastosować programy Clean Inside® i ToxiClean®, jaka różnica jest między nimi?
 • Program Clean Inside® jest to przede wszystkim program do oczyszczania jelit oraz całego przewodu pokarmowego, zawierający trzy różne elementy, które pomagają na wiele sposobów osiągnąć idealne trawienie oraz witalność organizmu. Clean Inside® oczyszcza okrężnicę pokarmową z nagromadzonych złogów kałowych, toksyn, za pomocą tego programu możemy pozbyć się również pasożytów oraz ich jaj. Program ToxiClean® jest to szeroki program do odtruwania organizmu, a przede wszystkim wątroby, który pomaga usunąć toksyny oraz metale ciężkie z organizmu. Dzięki tym składnikom dostarcza organizmowi witamin i minerałów oraz chroni florę jelitową, poprzez uzupełnienie bakterii pożytecznych. Jeżeli po raz pierwszy dokonujemy oczyszczania organizmu, to ważne jest aby rozpocząć kurację oczyszczając okrężnicę pokarmową za pomocą Clean Inside®, ponieważ oczyszczone jelita lepiej i skuteczniej wchłaniają składniki programu ToxiClean®. Jednoczesne stosowanie obu programów zapewnia kompleksowe oczyszczanie i detoksykację całego ciała.
 • Jaki czas powinien upłynąć pomiędzy dwoma kuracjami?
 • Filozofia firmy NaturalSwiss polega na tym, że w odróżnieniu od innych produktów te jej produkowane są z wielu powiązanych ze sobą składników naturalnych.
  Nawet stosowane w różnych odstępach czasu przynoszą te najlepsze efekty.

  Równoczesne stosowanie kuracji detoksykującej ToxiClean® i kuracji do oczyszczania jelit Clean Inside® zapewni kompleksowe oczyszczanie organizmu (można również stosować pojedynczo). Oba programy można stosować jednocześnie (spójrz do tabelki) lub realizować sam program ToxiClean® po uprzednim wykonaniu programu Clean Inside®, w ten sposób możemy zapewnić najlepsze warunki do detoksykacji organizmu.

  Jeśli programy nie będą stosowane równocześnie, należy pamiętać, aby między kuracją Clean Inside® i ToxiClean® nie upłynęło więcej niż 2-5 miesięcy.
  Zaleca się powtarzanie takiej kuracji co 6-12 miesięcy.

 • Czy produkty te dostępne są w sklepach, aptekach?
 • Program Clean Inside® jest eksluzywnym produktem dostępnym tylko za pośrednictwem NaturalSwiss. Poza tym zebranie wszystkich niezbędnych składników w celu stworzenia “domowej” wersji Clean Inside® byłoby bardzo kosztowne i nie gwarantowałoby efektywności, jakiej możesz oczekiwać od programu Clean Inside®.
 • Jaki dzień tygodnia jest odpowiedni na rozpoczęcie kuracji Clean Inside® lub ToxiClean®?
 • Realizację każdego programu można rozpocząć w dowolnym czasie. Program Clean Inside® nie tylko niezwykle skutecznie czyści jelita, ale jest także bardzo łagodny; większość użytkowników twierdzi, że nie muszą “biegać do ubikacji” czy też przebywać w jej pobliżu. Jeśli jednak chcesz czuć się maksymalnie bezpiecznie i pracujesz od poniedziałku do piątku, możesz ewentualnie rozpocząć program w sobotę rano, by w domu się do niego przyzwyczaić.
 • Nie lubię smaku większości suplementów z błonnikiem. Jaki jest najlepszy sposób przyjmowania błonnika Clean Inside®, aby był smaczny?
 • Większości osób Clean Inside® bardzo smakuje, nawet tym, które nigdy nie mogły znaleźć smacznego błonnika. Mamy jednak kilka rad, co robić, by Clean Inside® był jeszcze smaczniejszy: Zrób smoothie z błonnikiem i świeżymi lub mrożonymi owocamiZmieszaj go ze 100-procentowym sokiem owocowym (jabłkowym, winogronowym, brzoskwiniowym itp.). Zmieszaj Clean Inside® z ryżowym, migdałowym, sojowym lub innym naturalnym alternatywnym napojem mlecznym (zwykłym lub przyprawionym smakiem) lub po prostu zmieszaj go z filtrowaną wodą i ciesz się jego naturalnym bananowym smakiem.
  Każdemu smakuje coś innego, tak więc musisz poeksperymentować z różnymi wersjami, by ustalić, kiedy błonnik Clean Inside® smakuje ci najbardziej. Najważniejsze jest, by spożywanie błonnika sprawiało ci przyjemność.
 • Jak długo trzeba czekać na rezultaty kuracji?
 • Każdy człowiek jest inny. Niektórzy dostrzegają rezultaty już w ciągu 24 godzin, inni czują zmianę po kilku dniach, a jeszcze innym zajmuje to 3 – 4 tygodnie. Większość osób zauważa wzrost poziomu energii po tygodniu lub dwóch. Jeśli jesteś zainteresowany “widocznymi” rezultatami w postaci nagromadzonych złogów i pasożytów, radzimy obserwować, co wychodzi z twego ciała każdego dnia. Możesz zauważyć w sedesie zdumiewające rzeczy! Pasożyty często kryją się w stolcu lub pod nim. Niekiedy są one zbyt małe dla ludzkiego oka (70% pasożytów ma mikroskopijne rozmiary). Są jednak inne oznaki oczyszczania się organizmu. Czy twój stolec bardziej cuchnie? Czy ma inne barwy? Jest go znacznie więcej niż w przeszłości? Czy jest w nim mnóstwo śluzu? Czy częściej chodzisz do łazienki? Jeśli odpowiesz “tak” na którekolwiek z tych pytań, oznacza to, że jesteś na drodze do uzyskania czyściejszego, zdrowszego organizmu.
 • Czy podczas kuracji muszę być w pobliżu toalety? Czy wystąpią silne biegunki?
 • W przeciwieństwie do innych programów oczyszczania organizmu, systemy Clean Inside® i ToxiClean® są wystarczająco łagodne, by nie utrudniały życia. Co prawda możliwe jest odczuwanie silniejszej niż zazwyczaj potrzeby wypróżnienia się, jednak większość osób odczuwając taką potrzebę idzie do łazienki, a następnie spędza normalnie dzień, z tym że rezultaty są wyraźnie lepsze! Niektóre środki do oczyszczania organizmu działają tak intensywnie, że istotnie trzeba przebywać w pobliżu ubikacji przez wiele godzin, a nawet dni. Pod tym względem programy NaturalSwiss są zupełnie inne.
 • Komu nie jest zalecana kuracja programem Clean Inside®?
 • W przypadku następujących chorób nie jest zalecane stosowanie Programu Clean Inside®, dlatego upewnij się i przed rozpoczęciem takiego programu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą:
  Choroby nowotworowe,
  Choroba Crohna,
  Wrzodziejące zapalenie jelita grubego,
  W przypadku przeszczepienia narządów,
  Osoby cierpiące na ostre zapalenie układu pokarmwego.
 • Jak szybko można schudnąć stosując kurację programem Clean Inside®?
 • Wielu naszych klientów informowało o utracie wagi (od kilku do kilkunastu kilogramów, a nieraz jeszcze więcej) w związku z realizacją programu Clean Inside®. Prawie wszyscy chwalą się tym, że mają bardziej płaski brzuch. Pamiętaj, że przeciętny człowiek może dźwigać w swoich jelitach 5 – 10 kg. sprasowanego kału. Gdy Clean Inside® oczyszcza jelita i wszystkie odpady wreszcie opuszczają organizm, dochodzi oczywiście do utraty wagi. Poza tym, gdy organizm zostanie oczyszczony, może on znacznie efektywniej przyswajać substancje odżywcze, przy czym zmniejsza się ochota na słodycze i tłuste potrawy. Oczywiście zmiana odżywiania na zdrowsze i ćwiczenia fizyczne w trakcie wykonywania programu Clean Inside® mogą mieć wielki wpływ na utratę wagi. Program ToxiClean® zazwyczaj nie wiąże się z odchudzaniem i nie ma na nie wpływu.
 • Czy podczas kuracji programami Clean Inside® lub ToxiClean® występują jakieś skutki uboczne?
 • Programy Clean Inside® i ToxiClean® nie powodują żadnych istotnych skutków ubocznych, lecz u niektórych osób stosowanie tych produktów może pogłębić stan już istniejących objawów. U większości ludzi ze względu na stosowanie antybiotyków oraz picia chlorowanej wody powstaje Candida (grzybica). Usuwając Candidę (Parasic® pomaga ją usunąć) wydzielają się substancje toksyczne, powodując tymczasowe pogorszenie się stanu danych dolegliwości. To samo dotyczy również pasożytów. Toksyny dostające się do krwiobiegu oraz innych części ciała mogą powodować nasilenie się objawów i może to być związane z występowaniem między innymi zmęczenia, bóli głowy, wzdęć, skurczy brzucha, podrażnienia lub zaczerwienienia skóry itp. Jeśli wystąpią tego typu objawy, proszę nie wpadać w panikę, bo są to normalne zjawiska w trakcie realizacji programu oczyszczania. Jednym z rozwiązań jest zmniejszenie dawki dziennej kapsułek Parasic®. Z 4 kapsułek zmniejszyć do 2, po kilku dniach stopniowo zwiększając do 3, a następnie do 4 kapsułek. Niestety, im bardziej zatruty jest organizm, tym bardziej nieprzyjemne może być początkowo oczyszczanie. Objawy takie występują tylko przez kilka dni i zazwyczaj gdy miną, dana osoba czuje się lepiej niż kiedykolwiek w przeszłości. Jeśli pojawią się dolegliwości lub skutki uboczne inne niż normalne objawy detoksykacji – w tym reakcja alergiczna na któreś z zastosowanych ziół – proszę przerwać realizację programu.
 • Co się stanie po zakończeniu kuracji oczyszczającej organizm?
 • Gdy zakończysz pełny trzymiesięczny program Clean Inside® i ToxiClean®, twój organizm będzie znacznie czyściejszy. Dla niektórych osób wiąże się to z pragnieniem, by dalej czuć się dobrze i w rezultacie zaczynają one bardziej troszczyć się o siebie, odżywiają się lepiej, stają się aktywniejsze fizycznie, piją więcej wody itp. Inni jednak wracają do stanu poprzedniego bez dokonywania jakichkolwiek istotnych zmian w stylu życia. Obie postawy można zaakceptować, chociaż oczywiście ci, którzy dążą do zdrowszego stylu życia, na dłuższą metę osiągną więcej korzyści. Klienci NaturalSwiss niemal zawsze doceniają swe dobre samopoczucie po oczyszczeniu i pragną je zachować. Zazwyczaj realizacja miesięcznego programu Clean Inside® i ToxiClean® co 6 – 12 miesięcy po pierwszym trzymiesięcznym oczyszczeniu jest dobrym sposobem zachowania czystości i optymalnego funkcjonowania jelit. Niektórym program podoba się tak bardzo, że chcieliby go kontynuować bez końca. Im radzimy branie codziennie błonnika Clean Inside®, Swiss Probiotix® i Detox Vital®, które można stosować bezpiecznie przez dłuższy okres. Kapsułki Parasic® i Slim Tea® można używać w razie potrzeby co 6 – 12 miesięcy. ToxiClean® opracowano tak, by stosować go przez okres do 6 miesięcy, ale na zalecenie specjalisty medycznego program ten można stosować dłużej, a nawet stale.
 • Co dokładnie oznacza oczyszczanie organizmu programem Clean Inside®?
 • Program Clean Inside® jest to 3-częściowy, całkowicie naturalny system oczyszczania okrężnicy oraz poprawy napięcia, funkcjonowania i zdrowia jelit. W odróżnieniu od innych programów oczyszczania Clean Inside® opracowano tak, by był łatwy do stosowania i jednocześnie pozwolił osiągnąć kilka celów: wspomaganie organizmu w pozbyciu się jelitowych pasożytów, osiągnięcie regularnego i pełnego wydalania, zdrowego snu, usunięcie toksycznych złogów kału i poprawę ogólnego napięcia, zdrowia jelit. Program Clean Inside® obejmuje stosowanie kapsułek do zwalczania pasożytów, suplementu zawierającego rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik oraz picie łagodnie przeczyszczającej herbatki. Wszystkie trzy składniki opracowano z zastosowaniem najwyższej jakości ziół bez stosowania GMO.
 • Czy stoswanie programu Clean Inside® jest skomlikowane?
 • Program Clean Inside® jest bezpieczny i bardzo łatwy do stosowania. Trzeba brać 2 – 4 kapsułki rano, następnie napój z błonnikiem, a wieczorem, przed pójściem do łóżka wypić filiżankę smacznej, relaksującej herbatki ziołowej. Dla wielu osób przyjemnym zaskoczeniem jest smak błonnika, zwłaszcza jeśli eksperymentowały one w przeszłości z innymi suplementami z błonnikiem. Herbatka jest w 100 procentach ziołowa i ma łagodny, relaksujący smak. Smakuje świetnie sama, ale można ją osłodzić niewielką ilością miodu.
 • Jaką ilość błonnika Clean Inside® można spożywać dziennie?
 • To zależy od osoby, ale już pół szufelki Clean Inside® dziennie może pomóc w regularnym wydalaniu. Maksymalną dawką jest pełna szufelka trzy razy dziennie, ale wymaga to picia bardzo dużej ilości filtrowanej wody. Błonnik Clean Inside® nie wpływa negatywnie na napięcie żołądka, nie powoduje uzależnienia i może być bezpiecznie stosowany przez długi okres.
 • Dziennie ile czasu zajmuje stosowanie programu Clean Inside®?
 • Na ogół realizacja programu jest bardzo łatwa i zajmuje tylko kilka minut dziennie. W praktyce wygląda to tak: Po pierwsze rano bierzesz kapsułki Parasic® popijając dużą szklanką wody. Poczekaj 15 minut, przygotuj i wypij suplement z błonnikiem, a następnie popij go pełną szklanką czystej wody. Nie zapomnij o piciu dużej ilości wody w ciągu dnia, by przyspieszyć usuwanie toksyn. Poza tym możesz prowadzić normalne życie jak zwykle. Przed pójściem do łóżka zrób sobie filiżankę herbatki (zaparzanej tylko przez kilka minut). To wszystko – tak wygląda cały program! Jest to takie łatwe i przynosi tak ogromne efekty, że ludziom często brakuje tego po zakończeniu programu oczyszczania!
 • Jaką ilośc wody należy pić podczas kuracji programem Clean Inside®?
 • Picie odpowiedniej ilości wody ma zasadnicze znaczenie dla każdego programu detoksykacji, by odpowiednio rozpuścić i całkowicie usunąć toksyny. Błonnik Clean Inside® trzeba zmieszać z co najmniej 200 ml. wody, soku lub innego lubianego napoju i wypić szybko, bo gęstnieje on natychmiast. Codziennie konieczne jest wypijanie 8 – 10 szklanek czystej (filtrowanej lub butelkowej) wody.
 • Czy podczas oczyszczania trzeba pościć?
 • Program Clean Inside® nie wymaga poszczenia. Powinien on działać dobrze przy większości diet. Znakomita większość użytkowników Clean Inside® nie pości i nie zmienia odżywiania przy oczyszczaniu organizmu.
 • Czy odczuję jakiekolwiek objawy wskazujące na to, że program Clean Inside® naprawdę działa?
 • Poza przeczytaniem rosnącej liczby opinii klientów na naszej stronie internetowej, musisz sam wypróbować program Clean Inside®, by ocenić jego oddziaływanie na ciebie. Jeśli już zaczniesz go stosować, jesteśmy pewni, że zauważysz pozytywne zmiany w wydalaniu i ogólnym stanie zdrowia. Wśród wielu pozytywnych rezultatów wykonania programu Clean Inside® można będzie zauważyć regularniejsze wydalanie, lepsze trawienie, przypływ energii, spadek wagi, uczucie odzyskania młodości, poprawę stanu zdrowia fizycznego i emocjonalnego. Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań, a więc nie masz nic do stracenia.
 • Jakie są koszty przesyłki?
 • Koszt przesyłki wynosi 24 Zł.
 • Jak mogę zapłacić?
 • W przypadku płatności kartą płatniczą transakcja skierowana jest do bezpiecznej witryny PayPal,a dokładnie PayLine, gdzie realizowana jest płatność.
 • Czy w przypadku zaparcia lub przewlekłego zaparcia wystarczy spożywnie błonnika?
 • Niestety nie. W przypadku zaparcia, szczególnie w przypadku przewlekłego zaparcia samo spożywanie błonnika nie wystarcza. W takich przypadkach należy pić duże ilości herbaty o właściwościach detoksykacyjnych. Zaparcia, szczególnie te przewlekłe powodują, znaczne spowolnienie pracy jelit, dlatego konieczne jest spożywanie roślin i ziół, zawierających błonnik, który ułatwia wypróżnianie. Naturalny błonnik znajduje się w produkcie Clean Inside® jak również w herbatce Slim Tea®. W przypadku przewlekłych zaparć zaleca się stosowanie obu tych produktów.
Gratulacje!
Włożyłeś do koszyka błonnik do oczyszczania jelit Clean Inside na pół miesiąca, ale Twój prezent pojawi się tylko wtedy, gdy zrobisz zakupy o wartości co najmniej 140 PLN

×