NaturalSwiss NaturalSwiss Logo Contact Details:
Main address: Route de Crassier 7 CH-1262 Nyon Lake Geneva ,
Tel:+48 223 895 888, E-mail: obslugaklienta@naturalswiss.ch
Jak poynać kiedy jest Ci potrzebna detoksykacja i oczszczenie jelita grubego? Co kryje się za problemami trawiennymi? Odpowiedzi są oczywiste!

Sposób użycia zestawu Clean Inside®

Sposób realizacji Programu Clean Inside®

Jak stosować Program ToxiClean®

Jak stosować Program Clean® Inside i ToxiClean® w tym samym czasie

Jak stosować Parasic Jr.®

Sposób realizacji Programu Clean Inside®

Oczyszczanie jelita krok 1.Oczyszczanie jelita krok 1. Oczyszczanie jelita krok 2.Oczyszczanie jelita krok 2. Oczyszczanie jelita krok 3.Oczyszczanie jelita krok 3. Oczyszczanie jelita krok 4.Oczyszczanie jelita krok 4.

Parasic® weź 2 kapsułki rano, na pusty żołądek.

15 minut później 1 łyżkę włókien Clean Inside® wymieszaj w 3 dl wody.

Przed spaniem wypij filiżankę herbaty Slim Tea®.

Codziennie pij co najmniej 8 szklanek wody, staraj się rozłożyć to na cały dzień.

Clean Inside® Program

  5 pierwszych dni Dni 6 – 30 Dni 31 – 60 Dni 61 – 90
Rano: 2 kapsułki Parasic®

1/2 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®

1 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)

1 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

1 szufelki błonnika Clean Inside®

W ciągu dnia: Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
Wieczorem: 1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)
1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

Zaawansowany Program Oczyszczania Organizmu Clean Inside® obejmuje trzy produkty, które na wiele zróżnicowanych sposobów pomagają osiągną optymalny poziom zdrowia i energii życiowej:

1) Clean Inside® Oczyszczacz Jelit Clean Inside® (błonnik w proszku)
2) Parasic® Środek zwalczający pasożyty Parasic® (wegetariańskie kapsułki)
3) Slim Tea® wspomaga regularne wydalanie i odtruwanie (herbatka ziołowa)

Głównym składnikiem Oczyszczacza Jelit Clean Inside® jest psylium (Babka płesznik). Jest to naturalny środek spulchniający, który dostarcza 60 – 70 procent rozpuszczalnego błonnika – osiem razy więcej niż otręby owsiane. Psylium pomaga wchłaniać toksyny w okrężnicy poprzez tworzenie w jelitach gąbczastej, galaretowatej masy. Zwiększając swą objętość i wchłaniając płyny rozkłada on i przemieszcza toksyczne odpady zalegające w fałdach i szczelinach jelit. W czystych jelitach szkodliwe bakterie i pasożyty nie mogą egzystować w materiałach odpadowych. W większości sprzedawanych suplementów psylium posiada przeciętną jakość. Clean Inside® zawiera psylium najwyższej jakości na świecie. To jest jedna z przyczyn, dlaczego Clean Inside® okazuje się skuteczniejszy niż inne preparaty z błonnikiem. Poza psylium Clean Inside® zawiera 14 innych ważnych ziół, które odgrywają istotną rolę w gruntownym oczyszczeniu jelit. Te wysokiej jakości rośliny lecznicze pochodzą z najlepszych źródeł Szwajcarii.

Regularne stosowanie Oczyszczacza Jelit Clean Inside® zapobiega blokowaniu układu trawiennego przez śluz, toksyny i odpady metabolizmu. Pomaga ono w zachowaniu czystości okrężnicy i swobodnym, efektywnym wydalaniu odpadów. Błonnik sprzyja również zachowaniu zdrowej flory jelitowej.

Środek zwalczający pasożyty Parasic® jest efektywną kombinacją 18 wysokiej jakości ziół tradycyjnie używanych do usuwania z organizmu pasożytów, ich jaj i larw. Jest to środek silny, ale bezpieczny i dobrze tolerowany przez osoby dorosłe. Proszę pamiętać, że Parasic®-u nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące matki oraz dzieci do 18 roku życia. (Dla dzieci w wieku powyżej czterech lat zaleca się Parasic Jr.®) Kapsułki Parasic® można zażywać przez okres do trzech miesięcy, po czym powinna nastąpić trzymiesięczna przerwa. Ten zestaw ziół jest bezpieczny, a zarazem wystarczająco silny, by jego stosowanie przez 2 – 3 miesiące okazało się skuteczne dla każdego.

Slim Tea® jest integralnym elementem Programu Clean Inside®. Slim Tea® działa jako środek przeczyszczający, a poza tym pomaga w odtruwaniu nie tylko jelit, ale także nerek, wątroby i krwi. Wpływa też łagodząco na system nerwowy, co czyni z tej herbatki idealny napój przed snem. Slim Tea® powinna być stosowana do oczyszczania organizmu przez okres do trzech miesięcy, po czym powinna nastąpić trzymiesięczna przerwa. Po pierwszym oczyszczeniu organizmu zaleca się picie herbatki tylko okazyjnie lub jako element dorocznego programu oczyszczania. Slim Tea® nie powinny pić kobiety ciężarne, matki karmiące oraz dzieci poniżej lat 18. Efektywne i kompletne oczyszczenie organizmu wymaga jednoczesnego stosowania wszystkich trzech produktów. Nie zaleca się realizacji całego programu przez długi okres, ale gdy pierwsze oczyszczenie – które zazwyczaj trwa 2 – 3 miesiące – zostanie zakończone, można dalej codziennie brać włókna Clean Inside®. Zaleca się to szczególnie osobom, których pożywienie nie zawiera wystarczającej ilości pokarmowego błonnika. Porcja Clean Inside®-u zawiera 8 gramów pokarmowego błonnika (jedna trzecia zalecanego dziennego spożycia) i przez dłuższy okres można brać dwie porcje dziennie. Od proszku Clean Inside® nie można się uzależnić i jest on całkowicie bezpieczny.

Sposób realizacji Programu Clean Inside®

5 pierwszych dni:
Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Na czczo weź 2 kapsułki Parasic® popijając szklanką wody. Uwaga! W instrukcji tej “szklanka” oznacza ćwierć litra wody. W czasie oczyszczania organizmu trzeba wypijać co najmniej osiem szklanek (2 litry) czystej (filtrowanej albo źródlanej) wody dziennie.

Krok 2: ½ szufelki Oczyszczacza jelit Clean Inside®

Po mniej więcej 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1/2 szufelki włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Nie jest możliwe stworzenie ziołowej mieszanki błonnika, która byłaby efektywna, a jednocześnie bardzo smaczna. (Niemal wszystkie sproszkowane zioła są gorzkie, dlatego sprzedaje się je w kapsułkach.) W naszej opinii Clean Inside® jest najsmaczniejszym, wysokojakościowym błonnikiem na rynku, ale ktoś może preferować mieszanie go ze 100%-owym sokiem owocowym, a nie z wodą. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

Możesz zjeść śniadanie już w kilka minut po zażyciu błonnika. Jeśli nie śpieszysz się nigdzie, możesz poczekać dłużej, gdyż wkrótce po zażyciu Clean Inside®-u może nastąpić wypróżnienie. Jeśli zażywasz leki na receptę, albo suplementy medyczne – bierz je mniej więcej na 1 – 2 godziny przed lub po wypiciu mieszanki z Clean Inside®-em. Proszę skontaktować się z lekarzem w razie wątpliwości z tym związanych.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Woda jest absolutnie kluczowym elementem programu Clean Inside®. Dla uzyskania optymalnego oczyszczenia musisz wypijać co najmniej 8 szklanek (każda 1/4 litra) czystej (filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie. Oznacza to około 2 litrów każdego dnia. Nie zaleca się picia znacznie większej ilości wody, chyba że żyjesz w bardzo gorącym klimacie, odznaczasz się bardzo intensywną aktywnością fizyczną lub nadmiernie się pocisz. Niektórym może się wydawać, że jest to ogromna ilość wody, ale tak jak nie można oczyścić bez wody ciała z zewnątrz, tak samo niemożliwe jest bez niej oczyszczenie wnętrza. Błonnik i zioła wchłaniają mnóstwo wody. Faktem jest, że błonnik może nawet spowodować zaparcie, jeśli jego konsumpcji nie towarzyszy odpowiednia ilość wody. W czasie realizacji programu możesz pić soki owocowe lub herbatki ziołowe, jeśli je lubisz, ale nie mogą one zastąpić 8 szklanek wody, jakie musisz wypijać każdego dnia.

Wieczorem:
Krok 4: 1 filiżanka Slim Tea®

Przed pójściem do łóżka zaparz torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody, początkowo przez 1 – 2 minuty. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Ta specjalna herbatka pomoże ci strawić kolację, zapewni właściwe wydalanie, wpływa oczyszczająco na wątrobę, nerki i jelita, a także relaksuje twe ciało, zapewniając ci dobry sen i wypoczynek w nocy. Normalnym zjawiskiem jest zaraz po przebudzeniu silna potrzeba wypróżnienia, czemu mogą towarzyszyć lekkie kurcze – zwłaszcza w okresie pierwszych kilku dni. Slim Tea® działa w ten sposób, że powoduje łagodne skurcze w jelitach, co pomaga wydalić kał, nagromadzone odpady i pasożyty.

Okres od 6 do 30 dnia:
(albo do czasu osiągnięcia całkowitego oczyszczenia, co zazwyczaj wymaga do 90 dni)

Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Weź na czczo 4 kapsułki Parasic® i popij szklanką wody.

Krok 2: 1 szufelka Oczyszczacza Jelit Clean Inside®

Po mniej więcej po 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1 szufelkę włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Należy rozłożyć ilość wypijanej wody na cały dzień. Można zacząć od wypicia dwóch szklanek wody rano, jednej z Parasic®-em i drugiej z mieszanką włókien Clean Inside®. Następnie w ciągu dnia wypij kolejno 6 pozostałych szklanek. Jak już wspomnieliśmy, musisz wypijać dziennie około 2 litrów wody, by błonnik mógł działać w charakterze gąbki, a toksyny zostały rozpuszczone i wypłukane z organizmu.

Wieczorem:
Krok 4: 1 filiżanka Slim Tea®

Przed pójściem do łóżka zaparz przez 2 – 6 minut torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Musisz dostosować do swego organizmu czas zaparzania Slim Tea® wieczorem. Rano może się to okazać bardzo istotne. Niektóre osoby mają silną potrzebę wypróżnienia rano po herbatce zaparzanej zaledwie przez 1 – 2 minuty. Inni muszą ją zaparzać przez 6, a nawet 10 minut, by osiągnąć taki sam efekt.

Okres od 31 do 60 albo 90 dnia:

Zalecamy przed rozpoczęciem drugiego miesiąca oczyszczania przerwanie na 5 dni brania kapsułek Parasic® i Slim Tea® i kontynuowanie tylko konsumpcji błonnika Clean Inside®. Szóstego dnia należy rozpocząć branie 4 kapsułek Parasic® i picie herbatki każdego wieczora. Przerwa taka jest potrzebna, by twój organizm odpoczął, a pasożyty – jeśli są wciąż obecne -przeżyły “szok” i były łatwiej usunięte, gdy zaczniesz brać po 4 kapsułki Parasic®.

Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na częste pytania

Jak stosować Program ToxiClean®

Detoksykacja organizmu krok 1.Detoksykacja organizmu krok 1. Detoksykacja organizmu krok 2.Detoksykacja organizmu krok 2. Detoksykacja organizmu krok 3.Detoksykacja organizmu krok 3. Detoksykacja organizmu krok 4.Detoksykacja organizmu krok 4.

1 kapsułkę (od 6 dnia 2 kaps.) ToxiClean® przed obiadem lub kolacją.

3 kapsułki Detox Vital® między obiadem lub kolacją.

2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godzinę po kolacji lub przed snem.

Codziennie pij co najmniej 8 szklanek wody, staraj się rozłożyć to na cały dzień.

ToxiClean® Program

  5 pierwszych dni Dni 6 – 30 Dni 31 – 60 Dni 61 – 90
W ciągu dnia: 1 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

Wieczorem: 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem

The ToxiClean® Broad-Spectrum Detoxification Program (Szeroki Program Odtruwania ToxiClean®) obejmuje trzy produkty, które na wiele zróżnicowanych sposobów pomagają osiągnąć optymalny poziom zdrowia i energii życiowej:

1) ToxiClean® Heavy Metal / Toxin Removal and Liver Detox Support pomaga organizmowi usunąć metale ciężkie, w tym ołów i rtęć, a także wiele innych toksyn, oraz odtruwa krew, wątrobę, nerki i inne organy

2) Detox Vital® Daily Detox & Antioxidant Support z witaminami, minerałami, enzymami, aminokwasami i zielonymi fitopokarmami wspiera naturalny proces detoksykacji organizmu, uzupełniając substancje odżywcze zużywane w tym procesie, oraz wzmacnia układ immunologiczny swymi silnymi przeciwutleniaczami

3) Swiss Probiotix® Daily Probiotic Supplement, który chroni florę jelitową uzupełniając najważniejsze odmiany pożytecznych bakterii w jelitach. Zdrowa flora jelitowa stanowi podstawę silnego układu immunologicznego, dobrego zdrowia i długowieczności. Probiotyki są to żywe pożyteczne bakterie, które chronią nasz układ trawienny

Jak stosować Program ToxiClean®

5 pierwszych dni:
W ciągu dnia:
Krok 1: 1 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Weź 1 kapsułki ToxiClean® tuż przed obiadem i 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu. (Nie ma znaczenia, czy bierzesz te kapsułki przy obiedzie czy kolacji, ale nie bierz ich razem z błonnikiem Clean Inside®, jeśli stosujesz i ten preparat. Detox Vital® najlepiej jest brać przy posiłku dla uzyskania maksymalnego wchłaniania)

Krok 2: Woda

Jeśli bierzesz Clean Inside® obok ToxiClean® – pij wystarczającą ilość wody. W każdym razie musisz pić co najmniej 8 szklanek czystej (filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie wykonując Program ToxiClean®. Jest to około 2 litrów wody dziennie. Detoksykacja nie działa bez odpowiedniej ilości wody.

Wieczorem:
Krok 3: 2 kapsułki Swiss Probiotix®

Weź 2 kapsułki probiotyczne Swiss Probiotix® popijając wodą co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem. (Można je brać w tym samym czasie, gdy pijesz Slim Tea®, jeśli i ją stosujesz.) Kapsułki Swiss Probiotix® mają specjalną ochronną powłokę enteryczną, która zapewnia im przetrwanie pobytu w żołądku i bezpieczne dotarcie do jelit. By im w tym dopomóc najlepiej brać kapsułki na 1 – 2 godziny po ostatnim posiłku w danym dniu, gdy żołądek już nie trawi, albo tuż przed snem

Okres od 6 do 30 dnia:
(albo do czasu osiągnięcia całkowitego oczyszczenia, co zazwyczaj wymaga do 90 dni)

W ciągu dnia:
Krok 1: 2 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Weź 2 kapsułki ToxiClean® tuż przed obiadem lub kolacją oraz 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu lub kolacji.

Krok 2: Woda

Nie zapominaj o piciu co najmniej 8 szklanek czystej (niegazowanej, filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie w trakcie realizacji programu ToxiClean®.

Wieczorem:
Krok 3: Swiss Probiotix®

Weź 2 kapsułki probiotyczne Swiss Probiotix®, popijając je wodą, co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem.

Okres od 31 do 60 albo 90 dnia:

Bierz po 2 kapsułki ToxiClean®, 3 kapsułki Detox Vital® i 2 kapsułki Swiss Probiotix® aż do wyczerpania ich zapasu (60 lub 90 dni).ToxiClean® skończy się na kilka dni przed dwoma pozostałymi preparatami, ale nie ma to znaczenia. Zaleca się codzienne stosowanie Detox Vital® i Swiss Probiotix® przez dłuższy okres.

Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na częste pytania

Jak stosować Program Clean Inside® i ToxiClean® w tym samym czasie

  5 pierwszych dni Dni 6 – 30 Dni 31 – 60 Dni 61 – 90
Rano: 2 kapsułki Parasic®

1/2 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®

1 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)

1 szufelki błonnika Clean Inside®

4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

1 szufelki błonnika Clean Inside®

W ciągu dnia: 1 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją

3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji

Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia

Wieczorem: 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem
1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem 1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)
1 filiżanka Slim Tea® przed snem
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

Programy Clean Inside® i ToxiClean® opracowano tak, by współdziałały w celu kompleksowego oczyszczenia i odtrucia całego organizmu oraz zapewnienia jego ochrony i żywienia. Proszę zauważyć, że programy Clean Inside® i ToxiClean® są obecnie najbardziej efektywnymi programami oczyszczania i detoksykacji całego organizmu dostępnymi na rynku. Oba programy można stosować jednocześnie od początku, ale zaleca się to tylko osobom, które cieszą się doskonałym zdrowiem oraz/lub regularnie oczyszczają swój organizm. Jeśli twój stan zdrowia jest przeciętny lub słaby, albo gdy nigdy jeszcze nie odtruwałeś organizmu – zalecamy stosowanie Programu Clean Inside® tylko przez pierwszy miesiąc, najlepiej biorąc w tym czasie także probiotyki Swiss Probiotix®. Następnie Clean Inside® i ToxiClean® mogą być stosowane razem, albo też można realizować sam Program ToxiClean® po uprzednim wykonaniu Programu Clean Inside® trwającego przez 1 – 3 miesiące.

Jeśli więc zamówiłeś zestawy Clean Inside® i ToxiClean®, proszę odłożyć ToxiClean® na miesiąc i stosować przez pierwszy miesiąc tylko zestaw Clean Inside®. Można wyjąć probiotyki Swiss Probiotix® z zestawu ToxiClean® i brać je razem z Clean Inside®-em. Później, przed rozpoczęciem Programu ToxiClean®, można zamówić dodatkowe kapsułki Swiss Probiotix® w NaturalSwiss. Jeśli w trakcie stosowania obu programów wystąpią jakieś objawy inne niż normalne, łagodne symptomy detoksykacji, proszę przerwać Program ToxiClean® i wrócić do niego po zakończeniu całego Programu Clean Inside® (co trwa zazwyczaj 1 – 3 miesiące). Efekty oczyszczania przy łącznym stosowaniu obu programów mogą być zbyt intensywne, zwłaszcza dla osób o nienajlepszym zdrowiu lub tych, którzy nigdy przedtem nie oczyszczali organizmu.

Jak stosować Program Clean Inside® i ToxiClean® w tym samym czasie

5 pierwszych dni:
Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Na czczo weź 2 kapsułki Parasic® popijając szklanką wody. Uwaga! W instrukcji tej “szklanka” oznacza ćwierć litra wody. W czasie oczyszczania organizmu trzeba wypijać co najmniej osiem szklanek (2 litry) czystej (filtrowanej albo źródlanej) wody dziennie.

Krok 2: 1/2 szufelki Oczyszczacza jelit Clean Inside®

Po mniej więcej 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1/2 szufelki włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Nie jest możliwe stworzenie ziołowej mieszanki błonnika, która byłaby efektywna, a jednocześnie bardzo smaczna. (Niemal wszystkie sproszkowane zioła są gorzkie, dlatego sprzedaje się je w kapsułkach.) W naszej opinii Clean Inside® jest najsmaczniejszym, wysokojakościowym błonnikiem na rynku, ale ktoś może preferować mieszanie go ze 100%-owym sokiem owocowym, a nie z wodą. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody. Możesz zjeść śniadanie już w kilka minut po zażyciu błonnika. Jeśli nie śpieszysz się nigdzie, możesz poczekać dłużej, gdyż wkrótce po zażyciu Clean Inside®-u może nastąpić wypróżnienie. Jeśli zażywasz leki na receptę, albo suplementy medyczne – bierz je mniej więcej na 1 – 2 godziny przed lub po wypiciu mieszanki z Clean Inside®-em. Proszę skontaktować się z lekarzem w razie wątpliwości z tym związanych.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Woda jest absolutnie kluczowym elementem programów Clean Inside® i ToxiClean®. Dla uzyskania optymalnego oczyszczenia musisz wypijać co najmniej 8 szklanek (każda 1/4 litra) czystej (filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie. Oznacza to około 2 litrów każdego dnia. Nie zaleca się picia znacznie większej ilości wody, chyba że żyjesz w bardzo gorącym klimacie, odznaczasz się bardzo intensywną aktywnością fizyczną lub nadmiernie się pocisz. Niektórym może się wydawać, że jest to ogromna ilość wody, ale tak jak nie można oczyścić bez wody ciała z zewnątrz, tak samo niemożliwe jest bez niej oczyszczenie wnętrza. Błonnik i zioła wchłaniają mnóstwo wody. Faktem jest, że błonnik może nawet spowodować zaparcie, jeśli jego konsumpcji nie towarzyszy odpowiednia ilość wody. W czasie realizacji programu możesz pić soki owocowe lub herbatki ziołowe, jeśli je lubisz, ale nie mogą one zastąpić 8 szklanek wody, jakie musisz wypijać każdego dnia.

Krok 4: 1 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Weź 1 kapsułki ToxiClean® tuż przed obiadem lub kolacją i 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu lub kolacji. (Nie ma znaczenia, czy bierzesz te kapsułki przy obiedzie czy kolacji, ale nie bierz ich razem z błonnikiem. Detox Vital® najlepiej jest brać przy posiłku.)

Wieczorem:
Krok 5: 2 kapsułki Swiss Probiotix® i 1 filiżanka Slim Tea®

Weź 2 kapsułki probiotyczne Swiss Probiotix® popijając wodą co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem. (Można je brać w tym samym czasie, gdy pijesz Slim Tea®). Kapsułki Swiss Probiotix® mają specjalną ochronną powłokę enteryczną, która zapewnia im przetrwanie pobytu w żołądku i bezpieczne dotarcie do jelit. By im w tym dopomóc najlepiej brać kapsułki na 1 – 2 godziny po ostatnim posiłku w danym dniu, gdy żołądek już nie trawi, albo tuż przed snem. Przed pójściem do łóżka zaparz przez 2 – 6 minut torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Musisz dostosować do swego organizmu czas zaparzania Slim Tea® wieczorem. Rano może się to okazać bardzo istotne. Niektóre osoby mają silną potrzebę wypróżnienia rano po herbatce zaparzanej zaledwie przez 1 – 2 minuty. Inni muszą ją zaparzać przez 6, a nawet 10 minut, by osiągnąć taki sam efekt.

Okres od 6 do 30 dnia:
(albo do uzyskania całkowitego oczyszczenia, co zajmuje zazwyczaj do 90 dni)

Rano:
Krok 1: Kapsułki Parasic®

Weź na czczo 4 kapsułki Parasic® i popij szklanką wody.

Krok 2: 1 szufelka Oczyszczacza Jelit Clean Inside®

Po mniej więcej po 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastykową szufelką wymieszaj w szklance 1 szufelkę włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

W ciągu dnia:
Krok 3: Woda

Należy rozłożyć ilość wypijanej wody na cały dzień. Można zacząć od wypicia dwóch szklanek wody rano, jednej z Parasic®-em i drugiej z mieszanką włókien Clean Inside®. Następnie w ciągu dnia wypij kolejno 6 pozostałych szklanek. Jak już wspomnieliśmy, musisz wypijać dziennie około 2 litrów wody, by błonnik mógł działać w charakterze gąbki, a toksyny zostały rozpuszczone i wypłukane z organizmu.

Krok 4: 2 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Zwiększ liczbę branych kapsułek ToxiClean® do 2 przed rozpoczęciem obiadu lub kolacji i dalej bierz 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu lub kolacji.

Wieczorem:
Krok 5: 2 kapsułki Swiss Probiotix® i 1 filiżanka Slim Tea®

Dalej bierz 2 probiotyczne kapsułki Swiss Probiotix® popijając je wodą, co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem. Zwiększ czas zaparzania torebki Slim Tea® do 2 – 6 minut.

Okres od 31 do 60 albo 90 dnia:

Zalecamy przed rozpoczęciem drugiego miesiąca stosowania programów Clean Inside® i ToxiClean® przerwanie na 5 dni brania kapsułek Parasic® i Slim Tea ®i kontynuowanie tylko konsumpcji błonnika Clean Inside®, 2 kapsułek ToxiClean®, 3 kapsułek Detox Vital® i 2 kapsułek Swiss Probiotix®. Szóstego dnia należy rozpocząć branie 4 kapsułek Parasic i picie herbatki każdego wieczoru. (Przerwa taka jest potrzebna, by twój organizm odpoczął, a pasożyty – jeśli są wciąż obecne -przeżyły “szok” i były łatwiej usunięte, gdy zaczniesz brać po 4 kapsułki Parasic®. Bierz dalej wszystkie preparaty aż do wyczerpania ich zapasu. ToxiClean® skończy się na kilka dni przed dwoma pozostałymi preparatami, ale nie jest to pomyłka, tylko program został tak opracowany.

Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na częste pytania


Jak stosować Parasic Jr.®

Parasic Jr.®Parasic Jr.®

Pasożyty to organizmy odżywiające się kosztem innych organizmów roślinnych i zwierzęcych, tzw. gospodarzy.Pasożyty stale wydzielają toksyczne produkty przemiany materii, powodujące spadek odporności. Jednym z wielu pasożytów jest tasiemiec. Dzieci często zarażają się pasożytami przez kontakt z innymi dziećmi, na placu zabaw, czasem wystarczy, że pobawi się w brudnej piaskownicy i potem włoży rączki do ust. Drugim poważnym zagrożeniem są zwierzęta domowe. Objawy zakażenia pasożytami to ból w dolnej części brzucha, biegunka, zmęczenie, utrata masy ciała, zahamowanie wzrostu, świąd w okolicy odbytu.

Parasic Jr.® jest smacznym napojem lubianym przez dzieci. Ten delikatny, całkowicie naturalny preparat jest skuteczny, a zarazem bezpieczny dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Zalecane stosowanie:
Dzieci 4 – 10: 1 łyżeczkę do herbaty 1 razy dziennie.
Dzieci powyżej 10 lat: 2 łyżeczki 1 raz dziennie.
Dorośli: 2-3 łyżeczki 1 raz dziennie.
Prze użyciem wstrząsnąć, zawiera włókna roślinne!

W celu zneutralizowania typowego, gorzkiego smaku ziół, zalecamy rozcieńczyć preparat w ½ szklanki soku owocowego.

Nie zawiera alkoholu, słodzików i konserwantów.


Powrót do góry | Sposób realizacji Programu Clean Inside® | Jak stosować Program ToxiClean® | Jak stosować Program Clean Inside® i ToxiClean® w tym samym czasie | Jak stosować Parasic Jr.®

Gratulacje!
Włożyłeś do koszyka błonnik do oczyszczania jelit Clean Inside na pół miesiąca, ale Twój prezent pojawi się tylko wtedy, gdy zrobisz zakupy o wartości co najmniej 140 PLN

×