Płatność kartą płatniczą na stronie internetowej NaturalSwiss

Przy dokonywaniu zakupu towaru lub usługi przez Internet na pewno dużym udogodnieniem jest możliwość zapłaty kartą płatniczą oferowana przez daną firmę.

Możliwość płatności kartą płatniczą chroni kupującego i sprzedającego we wszystkich aspektach, stanowiąc wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla obu stron.

Nie każda firma może przyjmować płatności z wykorzystaniem karty płatniczej. Przed uzyskaniem możliwości przyjmowania płatności kartą płatniczą bank sprawdza wiarygodność finansową firmy, aby zagwarantować konsumentom jej rzetelność.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma NaturalSwiss została zweryfikowana przez jeden z międzynarodowych banków. Spełniliśmy wszystkie kryteria, dlatego odtąd każdy Klient ma możliwość bezpiecznej płatności za wybrany produkt kartami płatniczymi przez Internet na stronie NaturalSwiss.

Akredytacja bankowa

NaturalSwiss jest od 3. marca 2010 roku firmą akredytowaną.

Bank stwierdził, że Natural Swiss spełnia standardy akredytacyjne, dlatego więc zakup kartą kredytową za pośrednictwem strony internetowej jest całkowicie bezpieczny.

firma akredytowana 1

Kryteria oceny

Bank oceniającjakikolwiek sklep internetowy uwzględnia siedem głównych kryteriów.

Firma Natural Swiss wyjątkowo spełniła wszystkie niżej wymienione kryteria:

 1. Skargi złożone na firmę
  Bank bierze pod uwagę liczbę skarg złożonych na firmę, ich powagę, dokładność odpowiedzi na skargi, czas trwania i zadowolenie klienta.
 2. Rodzaj działalności
  Obejmuje dwa punkty:
  1. Produkty, usługi i wiarygodność informacji podanych na stronie internetowej. Głównym celem jest zgodność prawna dotycząca tego rodzaju działalności.
  2. W związku z tym bierze się pod uwagę głównie zadowolenie klienta, przepisy te chronią klienta.Akredytowana firma przestrzega tych przepisów.
 3. Okres trwania działalności
  Bank bierze pod uwagę długość istnienia i sukcesy firmy. Często występują wątpliwości, czy informacje dostarczoneprzez firmy są dokładne, w takim przypadku banki przeprowadzają badania w celu ustalenia wiarygodnych faktów na temat firmy. W przypadku firmy NaturalSwiss takie badania nie są konieczne.
 4. Bezpieczny biznes dla banku – informacje ogólne
  Wszystkie uzyskane przez bank informacje na temat firmy Natural Swiss były wystarczająco przekonujące odnośnie legalności i rzetelności działania firmy.
 5. Stopień zaangażowania
  Działaność firmy spełnia swoje zobowiązania wynikające zasad akredytacji. W przeciwnym razie, bank jestzobowiązany do wycofania upoważnienia.
 6. Pozwolenia, zezwolenia rządowe
  Przy wydawaniu zezwolenia zwraca się szczególną uwagę głównie na kompetencje firmy, przestrzeganie obowiązkówzgodnie z krajowymi przepisami, przegląd zezwoleń nawprowadzanie do obrotu produktów dystrybuowanych.
 7. Reklama
  Działalność firmy spełnia wymagania banku w stosunku potrzeb reklamych.

firma-akredytowana 2

Dlaczego płatność kartą płatniczą jest dla Państwa korzystna?

Płatność kartą płatniczą jest korzystna przede wszystkim dla kupującego, ponieważ ułatwia i przyspiesza dokonywanie zakupów.

Przy płatności kartą płatniczą unika się dyskomfortu związanego z przelewem i płatnością za pobraniem. Za pomocą kilku kliknięć dokonuje się płatności za towar w koszyku a potem już tylko należy odebrać przesyłkę od kuriera.

Płatność kartą płatniczą odbywa się na stronie internetowej banku, sprzedawca nie ma dostępu do danych na kartach płatniczych, dlatego ta forma płatności jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla kupującego.

Nie bez znaczenia jest też zwiększona szybkość zakupu, ponieważ bezzwłocznie po dokonaniu zamówienia bank obciąży konto Klienta płatnością a firma otrzyma ją prawie natychmiast. Sklep internetowy, w którym dokonano zakupu, od razu informuje kupującego o pomyślnym przebiegu transakcji. Doskonałym wynikiem takiej płatności będzie przede wszystkim to, że wybrany przez Państwa produkt zostanie natychmiast wysłany oraz że o wiele wcześniej będzie można zacząć go stosować.

Firma NaturalSwiss wprowadziła możliwość płatności internetowej za pośrednictwem karty płatniczej w Państwa interesie – skróci to okres oczekiwania i umożliwi prawie natychmiastowe rozpoczęcie detoksykacji.

Produkty razem:
0