Jak stosować Program Clean® Inside i ToxiClean® w tym samym czasie

Program
Clean Inside

Program
oczyszczania jelit
Clean Inside Program
Clean
Inside

Błonnik
Clean Inside rost
Parasic
Kapsułki
przeciwpasożytnicze
Parasic
Slim
Tea

Herbata lecznicza
Slim Tea
Program
ToXiClean

Program
detoksykujący
ToXiClean Program
Kapsułki
ToXiClean
ToxiClean kapszula
Probiotix
Probiotyczny
suplement
Swiss Probiotix
Detox Vital
Antyutleniacz
wzmacniający układ odpornościowy
Detox Vital
5 pierwszych dni Dni 6 - 30 Dni 31 - 60 Dni 61 - 90
Rano 2 kapsułki Parasic®

1/2 szufelki błonnika Clean Inside®
4 kapsułki Parasic®

1 szufelki błonnika Clean Inside®
4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 31 do 35)

1 szufelki błonnika Clean Inside®
4 kapsułki Parasic®
(Nie bierz ich w dniach 61 do 65)

1 szufelki błonnika Clean Inside®
W ciągu dnia 1 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją
3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji
Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją
3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji
Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją
3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji
Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
2 kapsułki ToxiClean® przed obiadem lub kolacją
3 kapsułki Detox Vital® przy obiedzie lub kolacji
Plus 8 szklanek (2 litry) czystej wody w ciągu dnia
Wieczorem 2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem
1 filiżanka Slim Tea® przed snem
2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem
1 filiżanka Slim Tea® przed snem
2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem
1 filiżanka Slim Tea® przed snem (Nie bierz ich w dniach 31 do 35)
2 kapsułki Swiss Probiotix® 1 godz. po kolacji lub przed snem
1 filiżanka Slim Tea® przed snem (Nie bierz ich w dniach 61 do 65)
w przypadku 1 kuracji w przypadku 2 kuracji w przypadku 3 kuracji

Programy Clean Inside® i ToxiClean® opracowano tak, by współdziałały w celu kompleksowego oczyszczenia i odtrucia całego organizmu oraz zapewnienia jego ochrony i żywienia. Proszę zauważyć, że programy Clean Inside® i ToxiClean® są obecnie najbardziej efektywnymi programami oczyszczania i detoksykacji całego organizmu dostępnymi na rynku. Oba programy można stosować jednocześnie od początku, ale zaleca się to tylko osobom, które cieszą się doskonałym zdrowiem oraz/lub regularnie oczyszczają swój organizm. Jeśli twój stan zdrowia jest przeciętny lub słaby, albo gdy nigdy jeszcze nie odtruwałeś organizmu – zalecamy stosowanie Programu Clean Inside® tylko przez pierwszy miesiąc, najlepiej biorąc w tym czasie także probiotyki Swiss Probiotix®. Następnie Clean Inside® i ToxiClean® mogą być stosowane razem, albo też można realizować sam Program ToxiClean® po uprzednim wykonaniu Programu Clean Inside® trwającego przez 1 – 3 miesiące.

Jeśli więc zamówiłeś zestawy Clean Inside® i ToxiClean®, proszę odłożyć ToxiClean® na miesiąc i stosować przez pierwszy miesiąc tylko zestaw Clean Inside®. Można wyjąć probiotyki Swiss Probiotix® z zestawu ToxiClean® i brać je razem z Clean Inside®-em. Później, przed rozpoczęciem Programu ToxiClean®, można zamówić dodatkowe kapsułki Swiss Probiotix® w NaturalSwiss. Jeśli w trakcie stosowania obu programów wystąpią jakieś objawy inne niż normalne, łagodne symptomy detoksykacji, proszę przerwać Program ToxiClean® i wrócić do niego po zakończeniu całego Programu Clean Inside® (co trwa zazwyczaj 1 – 3 miesiące). Efekty oczyszczania przy łącznym stosowaniu obu programów mogą być zbyt intensywne, zwłaszcza dla osób o nienajlepszym zdrowiu lub tych, którzy nigdy przedtem nie oczyszczali organizmu.

Jak stosować Program Clean Inside® i ToxiClean® w tym samym czasie

5 pierwszych dni:
Rano
Krok 1.
2 kapsułki Parasic®

Na czczo weź 2 kapsułki Parasic® popijając szklanką wody. Uwaga! W instrukcji tej “szklanka” oznacza ćwierć litra wody. W czasie oczyszczania organizmu trzeba wypijać co najmniej osiem szklanek (2 litry) czystej (filtrowanej albo źródlanej) wody dziennie.

Krok 2.
1/2 szufelki Oczyszczacza jelit Clean Inside®

Po mniej więcej 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastikową szufelką wymieszaj w szklance 1/2 szufelki włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Nie jest możliwe stworzenie ziołowej mieszanki błonnika, która byłaby efektywna, a jednocześnie bardzo smaczna. (Niemal wszystkie sproszkowane zioła są gorzkie, dlatego sprzedaje się je w kapsułkach.) W naszej opinii Clean Inside® jest najsmaczniejszym, wysokojakościowym błonnikiem na rynku, ale ktoś może preferować mieszanie go ze 100%-owym sokiem owocowym, a nie z wodą. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

Możesz zjeść śniadanie już w kilka minut po zażyciu błonnika. Jeśli nie śpieszysz się nigdzie, możesz poczekać dłużej, gdyż wkrótce po zażyciu Clean Inside®-u może nastąpić wypróżnienie. Jeśli zażywasz leki na receptę, albo suplementy medyczne – bierz je mniej więcej na 1 – 2 godziny przed lub po wypiciu mieszanki z Clean Inside®-em. Proszę skontaktować się z lekarzem w razie wątpliwości z tym związanych.

W ciągu dnia
Krok 3.
Woda

Woda jest absolutnie kluczowym elementem programów Clean Inside® i ToxiClean®. Dla uzyskania optymalnego oczyszczenia musisz wypijać co najmniej 8 szklanek (każda 1/4 litra) czystej (filtrowanej lub źródlanej) wody dziennie. Oznacza to około 2 litrów każdego dnia. Nie zaleca się picia znacznie większej ilości wody, chyba że żyjesz w bardzo gorącym klimacie, odznaczasz się bardzo intensywną aktywnością fizyczną lub nadmiernie się pocisz. Niektórym może się wydawać, że jest to ogromna ilość wody, ale tak jak nie można oczyścić bez wody ciała z zewnątrz, tak samo niemożliwe jest bez niej oczyszczenie wnętrza. Błonnik i zioła wchłaniają mnóstwo wody. Faktem jest, że błonnik może nawet spowodować zaparcie, jeśli jego konsumpcji nie towarzyszy odpowiednia ilość wody. W czasie realizacji programu możesz pić soki owocowe lub herbatki ziołowe, jeśli je lubisz, ale nie mogą one zastąpić 8 szklanek wody, jakie musisz wypijać każdego dnia.

Krok 4.
1 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Weź 1 kapsułki ToxiClean® tuż przed obiadem lub kolacją i 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu lub kolacji. (Nie ma znaczenia, czy bierzesz te kapsułki przy obiedzie czy kolacji, ale nie bierz ich razem z błonnikiem. Detox Vital® najlepiej jest brać przy posiłku.)

Wieczorem
Krok 5.
2 kapsułki Swiss Probiotix® i 1 filiżanka Slim Tea®

Weź 2 kapsułki probiotyczne Swiss Probiotix® popijając wodą co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem. (Można je brać w tym samym czasie, gdy pijesz Slim Tea®). Kapsułki Swiss Probiotix® mają specjalną ochronną powłokę enteryczną, która zapewnia im przetrwanie pobytu w żołądku i bezpieczne dotarcie do jelit. By im w tym dopomóc najlepiej brać kapsułki na 1 – 2 godziny po ostatnim posiłku w danym dniu, gdy żołądek już nie trawi, albo tuż przed snem. Przed pójściem do łóżka zaparz przez 2 – 6 minut torebkę Slim Tea® w filiżance gorącej wody. (Nigdy nie używaj wody grzanej w kuchence mikrofalowej, gdyż może to zniweczyć efektywność ziół w herbatce!) Musisz dostosować do swego organizmu czas zaparzania Slim Tea® wieczorem. Rano może się to okazać bardzo istotne. Niektóre osoby mają silną potrzebę wypróżnienia rano po herbatce zaparzanej zaledwie przez 1 – 2 minuty. Inni muszą ją zaparzać przez 6, a nawet 10 minut, by osiągnąć taki sam efekt.

Okres od 6 do 30 dnia:
Rano
Krok 1.
4 kapsułki Parasic®

Weź na czczo 4 kapsułki Parasic® i popij szklanką wody.

Krok 2.
1 szufelka Oczyszczacza Jelit Clean Inside®

Po mniej więcej po 15 minutach od zażycia kapsułek Parasic® przejdź do oczyszczacza jelit Clean Inside®. Posługując się załączoną plastikową szufelką wymieszaj w szklance 1 szufelkę włókien Clean Inside® z dowolnym napojem. Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody.

W ciągu dnia
Krok 3.
Woda

Należy rozłożyć ilość wypijanej wody na cały dzień. Można zacząć od wypicia dwóch szklanek wody rano, jednej z Parasic®-em i drugiej z mieszanką włókien Clean Inside®. Następnie w ciągu dnia wypij kolejno 6 pozostałych szklanek. Jak już wspomnieliśmy, musisz wypijać dziennie około 2 litrów wody, by błonnik mógł działać w charakterze gąbki, a toksyny zostały rozpuszczone i wypłukane z organizmu.

Krok 4.
2 kapsułki ToxiClean® i 3 kapsułki Detox Vital®

Zwiększ liczbę branych kapsułek ToxiClean® do 2 przed rozpoczęciem obiadu lub kolacji i dalej bierz 3 kapsułki Detox Vital® w czasie obiadu lub kolacji.

Wieczorem
Krok 5.
2 kapsułki Swiss Probiotix® i 1 filiżanka Slim Tea®

Dalej bierz 2 probiotyczne kapsułki Swiss Probiotix® popijając je wodą, co najmniej po upływie godziny od ostatniego posiłku lub tuż przed snem. Zwiększ czas zaparzania torebki Slim Tea® do 2 – 6 minut.

Okres od 31 do 60 albo 90 dnia:

Zalecamy przed rozpoczęciem drugiego miesiąca stosowania programów Clean Inside® i ToxiClean® przerwanie na 5 dni brania kapsułek Parasic® i Slim Tea® i kontynuowanie tylko konsumpcji błonnika Clean Inside®, 2 kapsułek ToxiClean®, 3 kapsułek Detox Vital® i 2 kapsułek Swiss Probiotix®. Szóstego dnia należy rozpocząć branie 4 kapsułek Parasic i picie herbatki każdego wieczoru. (Przerwa taka jest potrzebna, by twój organizm odpoczął, a pasożyty – jeśli są wciąż obecne -przeżyły “szok” i były łatwiej usunięte, gdy zaczniesz brać po 4 kapsułki Parasic®).

Bierz dalej wszystkie preparaty aż do wyczerpania ich zapasu. ToxiClean® skończy się na kilka dni przed dwoma pozostałymi preparatami, ale nie jest to pomyłka, tylko program został tak opracowany.

Clean Inside Program
Program CleanInside

Program oczyszczania jelit Clean Inside

Szczegóły
Produkty razem:
0