Od 2006 roku jesteśmy tutaj dla Ciebie
Więcej niż milion klientów na całym świecie
13 krajów
Wiele tysięcy uwierzytelnionych przez notariusza pozytywnych opinii na całym świecie
Ponad 30 współpracowników na całym świecie pracuje w naszym rodzinnym przedsięwzięciu
100% naturalnej jakości
NaturalSwiss

Na czym polega nasza misja?

Począwszy od roku 2006 nasza firma wprowadziła na rynek pełen asortyment produktów ziołowych, służących oczyszczaniu organizmu i zachowaniu zdrowia. Dziś nasze preparaty Clean Inside® i ToxiClean® są rutynowo stosowane przez tysiące specjalistów ziołolecznictwa i setki tysięcy użytkowników indywidualnych.

Sukcesy NaturalSwiss zawdzięczamy temu, że koncentrujemy się wyłącznie na oczyszczaniu i detoksykacji organizmu, w przeciwieństwie do innych firm, które wprowadzają do obrotu jeszcze inne suplementy diety i witaminy.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji już od ponad 10 lat, możesz się do nas zwrócić z każdym problemem trawienia, a pomożemy Ci: NaturalSwiss - specjalista od dobrego trawienia!

NaturalSwiss

Dlaczego nasza praca przynosi nam satysfakcję?

NaturalSwiss to firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie oczyszczania i detoksykacji organizmu, dlatego stała się rozpoznawalną marką na rynku.

Publikujemy profesjonalne artykuły, które są wyróżniane. NaturalSwiss to uznana, światowa marka, obecna w 13 krajach. Nasze produkty zdobywają międzynarodowe nagrody. Współpracują z nami uznani lekarze i specjaliści, będący autorytetami w swojej dziedzinie.

Wykonane w 100% ze składników naturalnych nasze produkty uznane są przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Mamy profesjonalną, wykwalifikowaną obsługę klienta. Zdjęcie pracowniczki obsługi klienta jest prawdziwe, zwróć sią do nas i zaufaj nam – my Cię nie zawiedziemy! Dzięki wysokiej skuteczności naszych produktów pomożemy Ci zachować zdrowie. Najlepszym tego dowodem są potwierdzone notarialnie opinie naszych klientów.

Zadowolenie naszych klientów jest gwarantowane w 100%. Nasze nagrodzone programy Clean Inside® i ToxiClean® stosowane były już przez milion ludzi na całym świecie.

NASI SPECJALIŚCI Z ZAPLECZA:

Dr. Csaba Podlupszki
Dr. Csaba Podlupszki

Nazywam się Dr. Csaba Podlupszki, studiowałem na Uniwersytecie Comenius w Pradze na Wydziale Medycznym, gdzie w 1997r. otrzymałem dyplom. Następnie w 2000 roku zdałem egzamin z interny, a w 2004 roku z gastroenterologii. Od tego momentu pracuję jako lekarz specjalista w przychodni gastroenterologicznej. Produkty NaturalSwiss stosowałem sam z dużym zadowoleniem, wtedy stałem się ich ambasadorem i często proponuję je również swoim pacjentom.

Barbara Márkus
’Dr Barbara Márkus

Nazywam się ’Dr Barbara Márkus, jestem lekarzem medycyny naturalnej, terapeutą duszy, szkoleniowcem.
Zajmuję się badaniem patogenów, odkrywaniem systemów biochemicznych organizmu, naturalnymi metodami leczenia. W swojej przychodni badam choroby skóry głowy i twarzy oraz powodujące je patogeny i leczę je naturalnymi sposobami aż do zupełnego wyleczenia. W ostatnich latach zagłębiłam się w choroby spowodowane przez hormony kobiece i ze smutkiem doświadczam ogromną rzeszę kobiet, które czekając na trwałe rozwiązania szukają możliwości leczenia. W licznych przypadkach znalazłam sposoby leczenia, które z radością mogę przekazać kobietom w ciąży, kobietom dojrzałym i w okresie przekwitania. Związki pomiędzy uczuciami i powstawaniem chorób badam już trzydzieści lat oraz pomagam moim pacjentom w sytuacjach życiowych, w których utknęli.Moje własne życie jest najlepszym nauczycielem. Dając stale przykład pragnę pokazać swoim pacjentom i uczniom przykład w kwestii zmian cielesno-duchowych. Już od lat wykładam na swoich własnych kursach, dla firm, przedsięwzięć, prowadzę z polecenia szkół treningi i kursy. Od tego roku na Uniwersytecie im. Lóránd Eötvös w Centrum Savaria w Szombathely wykładam medycynę alternatywną, nauki medyczne.

Przez ostatnie 25 lat zdałam następujące egzaminy i uzyskałam specjalizacje:

  • Tytuł doktora Honoris Causa Hu-Man Medica
  • Prananadi I.-II.
  • Sole Schüssler w praktyce
  • Doradztwo życiowe Selfness
  • Masażysta: masaż orzeźwiający i masaż stóp
  • Kosmogenetyczny masaż tajski
  • Niekonwencjonalne metody leczenia
  • Terapeuta metafizyczny i duszy

Jako ekspert Natural Swiss polecam bez kompromisu wspaniałej jakości produkty ziołowe z palety Natural Swiss.

Dr. Sára Tóth
Dr. Sára Tóth

Nazywam się Dr. Sára Tóth, w 2016 roku ukończyłam Wydział Medycyny Ogólnej Uniwersytetu w Debreczynie z kwalifikacją summa cum laude. Bycie lekarzem było moim marzeniem od dzieciństwa, dlatego od ukończenia studiów z zapałem pracuję w tym zawodzie. Jeszcze przed rozpoczęciem studiów zgłosiłam się do pomocy w szpitalu dziecięcym jako wolontariuszka, dzięki czemu mogłam poznać piękno, ale także powagę tego zawodu. Podczas lat spędzonych na uniwersytecie wykonałam kilka prac wolontariackich, prowadząc wykłady dla dzieci na temat pierwszej pomocy i profilaktyki w wielu dziedzinach. Obecnie jestem kandydatem na lekarza internistę, pracuję w oddziale kardiologicznym od momentu uzyskania dyplomu, ale również miałam możliwość uczestniczenia w doraźnej opiece nad pacjentem, regularnie wykonywałam usługi lekarza pierwszego kontaktu w zakresie wieś i wydarzenia
W leczeniu niezwykle ważne jest dla mnie holistyczne podejście, regularna edukacja pacjentów, komunikacja oraz umiejętność mentalnego kierowania pacjentem. Chciałbym podkreślić znaczenie profilaktyki i badań przesiewowych. Również w życiu prywatnym staram się tworzyć harmonię, utrzymywać równowagę i chciałbym to przekazać pacjentom.

Nasi eksperci od lat są do dyspozycji na portalu Lekarz Odpowiada, gdzie każdy może zadać pytania związane ze zdrowiem i szybko otrzyma fachową odpowiedź.

Nasi specjaliści
Jesteś tym, co zjesz

Geneza naszej misji

"Jesteś tym, co jesz" - Hipokrates

Oczyszczanie ziołowe: współpraca z naturą. W nowoczesnym społeczeństwie łatwo jest zapomnieć, że jesteśmy nieodłączną częścią natury; że nasze ciała są częścią holistycznego, żywego systemu, który daje nam wsparcie i odżywia. To, że jesteśmy zdrowi oznacza, że nasze ciało dostosowało się do naszego trybu życia i otaczającego je środowiska; że pozostajemy “dostrojeni” do rytmów natury i nasz organizm osiągnął stan równowagi.

Natomiast podczas choroby czujemy się źle: nasze ciało wysyła wiadomość, że “straciliśmy równowagę”, czyli wypadliśmy z rytmu natury, gubiąc się wewnętrznie i w relacji z otoczeniem.

Oczyszczanie ziołowe jest sposobem na wyleczenie organizmu i odzyskanie równowagi. Stosując preparaty ziołowe i zmieniając dietę, pomagamy naszemu organizmowi wydalić szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny. Równie ważny jest fakt, że preparaty ziołowe pobudzają nasze wewnętrzne mechanizmy samooczyszczania i wywierają pozytywny wpływ na naturalne procesy detoksykacji. Największe znaczenie ziół polega więc w rzeczywistości na ich pożytecznym, prozdrowotnym działaniu. Każdy człowiek ma sześć, niezależnych od siebie, kanałów wydalania. Kiedy wszystkie z nich działają bez zakłóceń, czujemy się zdrowi.

NaturalSwiss, specjalista od dobrego trawienia, wierzy w Całkowitą Czystość Organizmu, czego niezbędnym elementem jest nie tylko odkwaszanie organizmu, ale również efektywne i zdrowie odżywianie. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem ekologicznego superjedzenia najwyższej jakości, www.supergreens.pl. Więcej szczegółów na temat Całkowitej Czystości Organizmu przeczytasz tutaj. Centralna siedziba firmy NaturalSwiss w Europie znajduje się w Słowacji: Herbal Life s.r.o., Ul. Františkánov 5, 945 01, Komárno, EU VAT: SK2024132649

Usługi NaturalSwiss® również w poniższych krajach:

Czechy
Czechy
Austria
Austria
Francja
Francja
Włochy
Włochy
Węgry
Węgry
Szwajcaria
Szwajcaria
Polska
Polska
Anglia
Anglia
Rumunia
Rumunia
Niemcy
Niemcy
Niderlandy
Niderlandy
Szwecja
Szwecja
Słowacja
Słowacja
NaturalSwiss =
Produkty razem:
0