dr Podlupszki Csaba Autor: dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog

Program do oczyszczenia jelit | Dla ułatwienia trawienia l Czyste i zdrowe jelita

program-do-oczyszczania-jelit 1Dzisiejszy nowoczesny styl życia w połączeniu z ciągłym stresem, spożywaniem niezdrowej żywności pełnej toksyn, powoduje, że w organizmie gromadzą się substancje szkodliwe dla naszego zdrowia. Nagromadzone toksyny powodują w organizmie biegunkę, zaparcia lub wzdęcia i zakwaszenie organizmu.

Kompletne oczyszczenie organizmu gwarantuje nie tylko koniec dolegliwości, ale przede wszystkim pomaga zoptymalizować trawienie, dostarczone substancje odżywcze są bardziej efektywnie przyswajalne, pozbędziemy się kilku zbędnych kilogramów, dzięki czemu ogólny stan zdrowia ulega znacznej poprawie.

W okresie, w którym przebiega program do oczyszczania jelit, stopniowo znikają problemy z trawieniem i wypróżnianiem się, bóle i niedogodności, a nawet te najbardziej uporczywe objawy. Oczyszczone jelita, zdrowe odżywianie, zmiana stylu życia oraz aktywność fizyczna są uzupełnieniem kompletnej kuracji jaką jest program do oczyszczania jelit. Całkowite oczyszczenie organizmu z toksyn jest nie tylko potrzebne, ale życiowo niezbędne.

Każdy, kto chce być zdrowy, powinien zastosować kurację oczyszczającą jelita. Lista korzyści jest bardzo długa, chociażby zrzucenie zbędnych kilogramów, jasność umysłu, zdrowa skóra, większa chęć do życia. Pamiętajmy o zdrowym odżywianiu, zwiększeniu spożycia warzyw i owoców najlepiej w postaci surowej i oczywiście należy dbać o wypijanie odpowiedniej ilości płynów, najlepiej wody niegazowanej, świeżych soków owocowych lub pić różne herbatki ziołowe.

Dobry program do oczyszczania jelit uczyni cuda, począwszy od tego, że usunie z organizmu pasożyty i szkodliwe bakterie, zniknie również zakażenie grzybem candida, dodatkowo  pomaga nam stać się lżejszymi, uzyskać płaski brzuch, odzyskamy energię i pozbędziemy się wielu nieprzyjemnych dolegliwości jak np.wzdęcia, zgaga lub zaparcia.

Dlaczego detoksykacja organizmu jest korzystna?

program-do-oczyszczania-jelit 2Codziennie jesteśmy zanieczyszczani toksynami, które przechodzą do naszego organizmu poprzez powietrze, wodę oraz pożywienie, które spożywamy. Z upływem lat w organizmie nagromadzi się w ten sposób mnóstwo toksyn. Trzeba sobie uświadomić, że dla zachowania zdrowia trzeba zastosować kurację mającą na celu oczyszczenie (wątroby, nerek, krwi) i należy ją przeprowadzić przynajmniej raz a najlepiej dwa razy w ciągu roku.

Wystarczy sobie uświadomić, że wraz z każdym posiłkiem oprócz substancji odżywczych dostarczamy do swojego organizmu toksyny. Szybkie, niezdrowe jedzenie i dodatkowo codzienny stres sprawiają, że pokarm zalega w jelitach, powodując wiele dolegliwości jak np. zaparcia lub powtarzające się biegunki, wzdęcia oraz zakwaszenie organizmu.

Wiele osób podejrzewa, że problemy trawienne, biegunka lub zaparcia to tylko przejściowa dolegliwość spowodowana np.stresem w pracy, trudnym egzaminem itd. Dopiero po dokładnym oczyszczeniu jelita uświadomią sobie, że te nieprzyjemne objawy były spowodowane gromadzeniem się w organizmie nadmiernych ilości toksyn.

W dzisiejszych czasach nawet alergia zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Ludzie mając katar, sięgają po różne krople do nosa, zmiany skórne leczą u dermatologa, mając alergie na różne pokarmy, stosują diety. Należy sobie uświadomić fakt, że zanieczyszczone organy wewnętrzne mogą spowodować mnóstwo dolegliwości, które nie mają związku z układem trawiennym. Kompletne oczyszczanie organizmu i dokładne oczyszczenie jelit pomoże w usunięciu tych nieprzyjemnych i niebezpiecznych objawów.

Właściwy i skuteczny program do oczyszczania jelit pomoże pozbyć  się wszystkich nieprzyjemnych dolegliwości. Zdarza się, że podczas kuracji programu oczyszczania jelit  może pogłębić się stan już istniejących objawów.

"Program oczyszczający jelita: „Już w pierwszych dniach minęły wzdęcia , uczucie sytości, stałam się bardziej energiczna, poprawiło się moje samopoczucie”"

Program oczyszczający jelita: „Już w pierwszych dniach minęły wzdęcia , uczucie sytości, stałam się bardziej energiczna, poprawiło się moje samopoczucie” 1

Szanowna firmo NaturalSwiss!

Jestem 35-letnią matką dwójki dzieci, od lat cierpię na wzdęcia i zmęczenie chociaż regularnie ćwiczę, codziennie wypijam 3 litry płynów i świadomie się odżywiam. Dwa razy w roku przeprowadzam 5-dniową kurację oczyszczającą pijąc tylko wodę i soki, ale chciałam wybrać jakiś delikatniejszy sposób detoksykacji i wtedy znalazłam w internecie CleanInside Program Oczyszczający Jelita. To co od razu spodobało mi się w programie to to, że można go przeprowadzać jedząc, tak więc nie trzeba się głodzić. Zastosowałam program i już w pierwszych dniach minęły wzdęcia, uczucie sytości, stałam się bardziej energiczna, poprawił się mój nastrój. Od tego czasu regularnie stosuję herbatę Slim z programu, ponieważ zrobiła porządek z moim przewodem pokarmowym i co najważniejsze, że efekty są długotrwałe!!! Przez lata próbowałam już wiele rodzajów herbat, ale każda z nich rozwiązywała problem na okres 1-2 tygodni, a potem  problemy wracały. Chciałam podkreślić, że pracownice Biura Obsługi Klienta były bardzo miłe, bezpośrednie i pomocne. Faktycznie z całego serca wszystkim  polecam.

Z wyrazami szacunku
Gabriella Harsani
, 2017-11-21

Chcąc poznać więcej poświadczonych notarialnie opinii naszych klientów na temat program oczyszczania jelit, kliknij tutaj:
Program oczyszczania jelit opinie

Jakie są sposoby na oczyszczanie organizmu?

program-do-oczyszczania-jelit 3Sposobów na oczyszczenie organizmu jest wiele. Nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem metody, która będzie mu najlepiej odpowiadała. Istnieją metody, które są naturalne, bezpieczne oraz łatwe do wykonania w domu, ale są również bardziej skomplikowane, odbywające się w szpitalu, które wymagają specjalnych narzędzi.

Wiele osób uważa, że aby kuracja była naprawdę skuteczna, powinna być jednocześnie skomplikowana i to właśnie z tego powodu zupełnie rezygnują z oczyszczania swojego organizmu. Naukowcy opracowali wiele metod, które można w pełni dostosować do codziennego trybu życia, nie trzeba zmieniać nawyków żywieniowych ani innych zwyczajów, a co jest najważniejsze nie obciążają organizmu.

Płukanie jelita to zabieg nieprzyjemny, ryzykowny i często przynoszący wiele skutków ubocznych. Taka metoda może być wykonywana tylko u osób z całkowicie zdrowym jelitem. Istnieje wiele przeciwwskazań do stosowania tego typu metody, poza tym zwykłe płukanie jelit nie oczyszcza krwi, wątroby i nie usuwa pasożytów z organizmu.

Program do oczyszczania jelit powinien oferować absolutnie skuteczne i kompletne oczyszczenie całego układu pokarmowego. Odpowiednio dobrany program do oczyszczanie jelit może być długotrwałym rozwiązaniem na różne dolegliwości jak np.zaparcia, zakwaszenie, wzdęcia lub biegunka.

Jeśli chcesz czytać artykuły związane z tym tematem kliknij na kluczowe słowo: Zaparcia | Detoksykacji | Oczyszczania jelit | Zmęczenia

Kuracja Clean Inside przeprowadzona w domu

program-do-oczyszczania-jelit 4Istnieje łatwiejszy do stosowania i bardziej komfortowy program do oczyszczania jelit, który można przeprowadzać w warunkach domowych i który kompleksowo działa na cały organizm, usunie niebezpieczne pasożyty, a ponadto jest najbardziej efektywny w zwalczaniu infekcji grzybiczej candida.

Kuracja przeprowadzana w warunkach domowych jest przyjemna, przebiega bez bólu, polega na stosowaniu suplementów diety, oczyszczającej herbatki oraz błonnika.

Taka kuracja jest skuteczna, łagodna i nie obciąża organizmu. Oczyści jelito, zarazem w ten sposób przywróci i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Skuteczność kuracji polega na tym, że proces oczyszczania obejmuje cały organizm i odbywa się przy zastosowaniu naturalnych składników, których skuteczność jest znana od wieków.

Kuracja jest łagodna, co jest bardzo istotne dla osób, które jeszcze nigdy nie stosowały detoksykacji, drastyczna, obciążająca organizm kuracja mogłaby być nawet niebezpieczna dla zdrowia. Organizm, który był latami obciążany toksynami, wdychanymi z zanieczyszczonym powietrzem reaguje różnie w początkowej fazie oczyszczania, ale są to tylko przejściowe objawy.

Nie musisz zmieniać dotychczasowych nawyków żywieniowych, ale zdrowe odżywianie wspaniale uzupełni kurację. Ważne jest, aby nasze pożywienie zawierało dużo owoców, warzyw, roślin strączkowych, orzechów. Proponujemy natomiast ograniczyć spożywanie mięsa, produktów przetwarzanych i konserwowanych, cukru, słodyczy, tłuszczów nasyconych, soli, barwników oraz dodatków do żywności, jak również kawy, alkoholu, a także nikotyny.

Większość z naszych klientów nie odczuwa podczas kuracji żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, wśród pierwszych pozytywnych rezultatów zauważyli ogólną ulgę.

Istotną częścią naszego kompletnego programu do oczyszczenia jelita grubego są suplementy diety, które uzupełniają brakujące witaminy, minerały i zapewnią odzyskanie równowagi flory jelitowej. Żaden program do oczyszczenia jelita bez tych preparatów nie będzie kompletny.

Czego można się spodziewać po ukończeniu kuracji?

Dobrze wykonany program do oczyszczania jelit może ożywić system trawienny, a efektem takiej kuracji jest ukończenie nieprzyjemnych dolegliwości i lepszy styl życia.

Z całą pewnością pozbędziemy się problemów trawiennych, kłopotów z wypróżnianiem i innych nieprzyjemnych dolegliwości. Po usunięciu toksycznych osadów oczyszczanie jelit pomaga nam stać się lżejszymi i uzyskać płaski brzuch. Kuracja jest łagodna, nie obciążając organizmu, usuwa wszystkie pasożyty. Po całkowitej odbudowie flory jelitowej nie będzie już w jelitach szkodliwych bakterii i grzybów, w ten sposób będzie wyeliminowana również infekcja candida.

Osoby, które zastosowały oczyszczanie jelit, są pełne energii, wytrwałe i czują się po nim jak nowo narodzone. Znikają bóle głowy oraz uporczywe migreny. Efekty i siła działania produktów zauważymy również na skórze, która jest ładniejsza i gładsza a nasze włosy są zdrowsze i bardziej lśniące.

Mimo że program Clean Inside do oczyszczania jelit wyjątkowo korzystnie działa na organizm, naszym klientom oferujemy również gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie będą zadowoleni z efektów kuracji.

NaturalSwiss =
Specjalista od trawienia
Na podstawie historii Twoich wyszukwań polecamy Ci poniższe produkty.
Flora Protect Jr.
Flora Protect Jr.

Flora Protect Jr.® to naturalne, probiotyczne tabletki do gryzienia o smaku leśnych owoców, bez cukru, która dzięki czterem szczepom probiotycznych bakterii pomaga utrzymać w równowadze florę jelitową dzieci.

99 zł
Szczegóły
Włożę do koszyka
DetoXvital
Detox Vital

Zużyte substancje odżywcze uzupełnia w witaminy, sole mineralne i fitoodżywki, czym stymuluje naturalne procesy detoksykujące organizmu.

119 zł
Szczegóły
Włożę do koszyka
Parasic
Parasic

Przeciwpasożytniczy suplement diety Parasic pomaga usuwać z organizmu szkodliwe pasożyty - w tym robaki jelitowe i ich jaja.

119 zł
Szczegóły
Włożę do koszyka
NaturalSwiss =
Produkty razem:
0